Wpis z mikrobloga

@annwka: To mam nadzieję że tym biologicznym świecie nie zależy ci na tym, by zarabiać tyle, ile silniejszy i wytrzymalszy samiec. Co do pracy, obstawiam że cokolwiek umysłowego, w jakiejś firmie, gdzie jest system awansów itp.
  • 0
@LadnyChlopczyk: nie, chce sobie po prostu spokojnie zyc i lubic co robie, szanuje taka prace facetow i dobrze ze sobie wiecej zarobia. Wlasnie umyslowa praca spoko ale to taki ogolniak i nwm czego sie uczyc nawet do tego
  • 0
@Mwv6: wlasnie dopiero zaczynam odkrywanie siebie po wyjsciu z choroby 2 letniej gdzie nic nie robilam, nie doswiadczalam i nie znam nic dlatego :( myslalam o stewardesy na start i ze moze poznanie swiata mi podpowie. Med estetyczna nadawalabym sie manualnie ale lekarze sobie chca zrobic monopol, a na medycyne jestem za glupia xd Umiem same beznadziejne rzeczy, rysuje, tancze, trenuje silowo i tyle, nie mam konkretnych umiejetnosci i to najgorsze
@annwka: Nikt nie zna odpowiedzi na pytanie jaki jest przyszłościowy zawód. U mnie w banku pracuje większość kobiet (w centrali nie oddziałach), dużo na stanowiskach wymagających ścisłego myślenia. A banki mają dobre warunki pracy. Jak skończysz matmę to znajdziesz coś ciekawego.