Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Ja to bym wolał, żebyś Ty człowieku w ogóle w żadnej polityce nie występował. Jest najgorszym ministrem edukacji jakiego mieliśmy i jedną z najgorszych postaci która się pojawiła nie tylko w polityce ale w ogóle w mainstreamie. To jak on traktuje innych to jest po prostu coś co nie powinno występować u kogoś na jakimkolwiek stanowisku. Szczególnie, że w teorii głupi nie jest bo tytuł doktora habilitowanego ma.
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Ciekawe czy kiedykolwiek rozważył nie funkcjonowanie jak pieprzony wesz na zdrowym ciele społeczeństwa (polityk), a pójście do normalnej pracy, a może nawet wyspecjalizowanie się w jakiejś dziedzinie i zarabianie uczciwie?
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: ja radziłbym tobie przypomnieć sobie o cnotach niewieścich przed wysmarowaniem kolejnego takiego komentarza szkalującego naszego ministra!
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

Szczególnie, że w teorii głupi nie jest bo tytuł doktora habilitowanego ma.

Sprawdź jego dorobek naukowy, na uczciwych warunkach to nie wystarcza nawet na doktorat i jest na poziomie przeciętnego studenta działającego w jakimś kole naukowym xd
  • Odpowiedz
@CrazyZdzich: oko press zrobiło tu manipulację. Gwiazdowski uważa, że obecnie RPO jest potrzebny by chronić przed ingerencją państwa, ale w jego projekcie konstytucji państwo miałoby tak okrojone kompetencje, że RPO nie byłby potrzebny.
  • Odpowiedz
Sprawdź jego dorobek naukowy, na uczciwych warunkach to nie wystarcza nawet na doktorat i jest na poziomie przeciętnego studenta działającego w jakimś kole naukowym xd


@CamusVevo:

biorac pod uwage, ze gosc nie zrobil w sumie niczego poza byciem wiernym kultystą papieża, to trudno kojarzyc go nawet z jakimkolwiek kołem ktore ma cos wspolnego z nauką
  • Odpowiedz