Wpis z mikrobloga

  • 3
@11mac11: Morawiecki naobiecywał, zamrozili w trybunale - ja rozumiem że oglądający TVP są głęboko przekonani w nadprzyrodzone moce tuska, ale niestety muszę rozbić Twój światopogląd - telewizja kłamie, politycy też ... a w tym przypadku ludzie z IQ powyżej 50 wiedzą że to była przenośnia
blurred - @11mac11: Morawiecki naobiecywał, zamrozili w trybunale - ja rozumiem że og...

źródło: xUbk9kpTURBXy9mZjQ2YzIzYzNhYTk4MTQwZjI3ZTY4NmQwNTE1ZWFmMy5qcGeSlQMAJ80D6M0CNJMFzQSwzQJ23gABoTAB

Pobierz
@blurred: nie oglądam tvp, więc nie wiem do kogo kierujesz swoje uwagi. Co mnie obchodzi co naobiecywal morawiecki? Nic o nim nie wspominałem, nigdy na pis nie głosowałem.
Mówisz, że lubicie jak was politycy w #!$%@? robią? Zdanie Tuska było wyrwane z kontekstu? XD
@yhbgrobdoivbvwamsv: Przed wyborami szczekaliście i można było nawet wejść z wami w dyskusję. Teraz wasze szczekanie jest już tylko żalosne. Powielanie manipulacji, rozliczanie rządu którego nie ma, bezkrytyczne przyjmowanie tego co Mentzen czy inny bożek powie. A to wśród was podobno jest najwięcej tych "świadomie myślących" xD