Wpis z mikrobloga

@verizon: Ciężko by było pogodzić brak kapitalizmu i sprawiedliwość społeczną z libertarianizmem. Natomiast można uznawać dobro narodu za najwyższą wartość, ale uznawać przy tym, że najlepszym dla dobra narodu ustrojem gospodarczym i społecznym jest anarcho-kapitalizm... Tada - i mamy narodowego libertarianina, czyli libertarianina który przyjął taką postawę ze względu na troskę o naród ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@verizon: Czytam zawsze z zamiarem poprawy literówek, ale często poprawiam też całe zdanie lub lepiej formułuję myśl bo przy drugim podejściu mam lepszy pomysł... Taki mamy klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@verizon: Tutaj chyba tylko nazwa ma w sobie "libertarianizm"... Tymczasem w mojej - pół żartem, pół serio - koncepcji innowacją jest tylko powód, dla którego przyjmuje się filozofię libertariańską - wszystkie praktyczne konsekwencje przyjęcia aksjomatów pozostają bez zmian (nie ma takich wymysłów jak np. zniesienie prywatnej własności środków produkcji).

Muszę napisać artykuł na nacjonalista.pl o narodowym anarcho-kapitalizmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem żydem, więc może będą
konsekwencje przyjęcia aksjomatów


@Vealheim: (#) I doszliśmy do meritum czyli wiary w nie.

nie ma takich wymysłów jak np. zniesienie prywatnej własności środków produkcji


Wg twoich aksjomatów. Jeżeli by je zmienić i logiką werbalną z nich wyprowadzić własność kolektywną to zmienisz zbiór?