Wpis z mikrobloga

zamykasz oczy jak widzisz billboardy


@tellet: mieszkam na wsi

wyłączasz radio/tv jak lecą reklamy


nie słucham radia/nie oglądam telewizji

Płacę za wszystkie usługi/dobra z których korzystam jeśli uznam, że warto lub sa mi niezbędne z jakiegos powodu. Jeśli cos mi nie pasuje to nie używam/nie płace. Nie szukam sposóbów jak za darmo używać rzeczy za które ktos chce pieniądze
Wszystko inne uważam, że jest tylko dorabianiem ideologii po to, żeby nadal móc korzystac z usługi/dzieła, bez płacenia za nie.


@asdfghjkl: tyle, że jutub to zwyczajnie hosting z najwieksza iloscia kasy w banku, ludziom wrzucajacym content(czyli to, po co ludzie jutuba odpalają) #!$%@? placa wiec ci ciagle musza szukac sponsorów, czytać reklamy czy zakladać patreony i onlyfansy xD już nie mówiąc o tym, że dane userów sprzedaja non stop więc na
dane userów sprzedaja non stop


@Turahk: czy masz jakis dowód na to

Na znacznej czesci filmów yt nic nie zarabia a wręcz generuja one koszt. Na swój koszt hostuja też exabajty danych pochodzących z filmów prywatnych na których nie ma szans na monetyzację i które obejrzy 5 osób na krzyż, bo ludzie używają YT jako darmowy hosting do trzymania swoich filmów z wakacji.
#!$%@?ąc od tego wszystkiego...co to w ogóle za
@Veillo bity płynące w moich przewodach i siedzące w ramie moich urządzeń uważam za swoje i mogę robić z nimi co chcę. jeśli nie chcesz, abym modyfikował je pod siebie, to ich po prostu nie wysyłaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Veillo: ty serio tak sie meczysz dyskutujac za free z anonani wykopkami? Wystarczy zaplacic 100 zl za premium Linkedin i masz znacznie wartosciowych ludzi do rozmowy. Wspolczuję biedy, ze musisz tak oszczedzac i sie z nami tu meczyc..
@Veillo: jak policzyc youtube, spotify, netflixy, dysk i inne #!$%@? potrzebne mi do dzialalnosci, to rocznie wyjdzie suma za którą spokojnie mozna pojechac na niezle wczasy
@Mr_3nKi_: dowody osobiste sa sprawdzane przez algorytm, który można łatwo oszukać. Nawet jeśli były by sprawdzane ręcznie, to prawdziwy dowód można kupić za 5 dolanów.
Drożej wyjdzie zakup pendrive 8gb na instalacje Linuxa TAILS
@Veillo: Człowieku ja tryb developerski odpaliłem na telewizorze LG żeby zainstalować przerobioną apkę YouTube.
Dużo się przy tym nauczyłem.
@Mr_3nKi_

Daliście swój dowód osobisty do weryfikacji wieku?


Mi przeszło prawo jazdy putina, ale to było dawno, nie wiem czy ciągle działa. Potem coś krzyczało z czego wynikało, że jednak wycofali weryfikację, a ostatecznie i tak działa, więc chyba jednak nie wycofali ¯_(ツ)_/¯

A z abonamentem poszłam na argentyński kompromis i jakoś to się kręci
@Veillo: przecież p0lactwo nie zapłaci ceny kebaba za coś czego używają codziennie xD pół dnia wola siedzieć, a potem co chwilę to naprawiać jak yt doda kolejne zabezpieczenie. To nie jest żadna kwestia honoru, to jest bycia zwykłym pasożytem i złodziejem