Wpis z mikrobloga

@mvmxks: nie będzie, bo Hołownia chce do 2050 roku mieć cały stolik. Spóźnią się o 2 lata, będzie za późno i będą musieli zacząć od nowa bo będzie nowy stolik.
  • Odpowiedz
@mvmxks jak juz piszesz cos takiego to przynajmniej zrob lepszy research konfederacja w 2019 zdobyla 6,4% wiec wzrost jest o 0,76 % ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mvmxks: Tydzien od wyborow jeszcze nie minal a juz sie wewnetrznie pozarli, Korwin praktycznie juz poza partia, afery o zdrady wsrod wielkich katolikow co chcieli rejestr gejow a ty cos mowisz o 2052r xDDDD
  • Odpowiedz
@mvmxks: Jeśli to liniowy przyrost to w 2052/2053, będą mieli 10.66%, nie wiem od ilu się wywraca stołek, ale 10.66% nie brzmi jak poparcie wystarczające do wywrócenia stołka.
  • Odpowiedz
  • 0
@MrBubel: wykładniczy, bo przecież co wybory będzie dochodziło im 0,4 % zgodnie z danymi sprzed ostatnich 8 lat. Napisałem do obliczenia specjalny program w języku Lisp
  • Odpowiedz
@zyjdajzyc1: To w im graj. Wielu ludzi siedzi w środowisku Korwina od lat, bo mają mentalność "I'm against the current thing". Czasami mi się wydaje, że jakby kiedyś wygrali, to połowa od razu przeszłaby do opozycji.
  • Odpowiedz