Wpis z mikrobloga

Czy jestem w stanie cokolwiek zdziałać w związku z biegającymi gówniarzami w mieszkaniu nade mną? Byłem porozmawiać z rodzicami, zacząłem od tego, że wiem, że małe dzieci ciężko upilnować i też potrzebują gdzieś ten upust energii dać, ale no #!$%@? co 2godziny robią jakieś sprinty w mieszkaniu od jednego końca do drugiego przez jakieś 30 min dopóki się nie zmęczą. Zaczynają od 6.30-7 rano. W pracy jak jestem na słuchawkach to nawet koledzy słyszą "co się tak tłucze" xD

Rodzic mnie przeprosił i że rozumie i 10 min po naszej rozmowie gówniak znowu zaczął sprinty. Nie wiem kto gorszy, czy patomatka która Ci odpowie tekstem "#!$%@?, to są dzieci i trzeba się z tym liczyć mieszkając w bloku" czy ktoś kto przeprasza, sympatycznie rozmawia, a i tak ma #!$%@? na Ciebie i nawet nie zwróci uwagi.

Mam czekać aż dorosną? ()

#zalesie #mieszkanie #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 72
  • Odpowiedz
@Someguy3517372: przepraszam, ale właściwie CZEGO OCZEKUJESZ ???

ze co ? dzieci będą chodziły w kapciach na paluszkach ? są u siebie, grasują od 6:30

widziały gały co brały.

jak nie chcesz mieć sąsiadów kup sobie wolnostojący dom.
tez mieszkałem w bloku i mialem "nieco gorzej" bo atakowany byłem z góry i z boku.
  • Odpowiedz
@Someguy3517372: Wal muzyką do 22 i jak załapiesz kiedy dzieciak śpi. Jak przyjdzie matka to przeproś ale nie ściszaj przez jakiś czas. Jak dzieciak będzie marudny to będzie musiała się zainteresować :)
  • Odpowiedz
@Someguy3517372: domyślam się ze nie masz dzieci. tak to niestety nie dziala

nie da się wychodzić codziennie, nie da się posadzić i dać książkę do czytania.
no przy 1 to są jakieś szanse, ale przy 2 one się nakręcają same

mozesz:
- przeprowadzic sie
- przyzwyczaic
- pomyslec nad wygłuszeniem sufitu w pokoju w którym pracujesz ( o tym bym pomyślał )
- zainwestować w kierunkowy mikrofon z wyciszaniem tła/szumów

na
  • Odpowiedz
ze co ? dzieci będą chodziły w kapciach na paluszkach ?


@msr99: Że dywan albo porządną podłogę sobie ktoś zrobi. Tak samo jak oczekuję wyciszonego pomieszczenia u kogoś grającego na instrumencie. Generujesz hałas to coś z tym zrób a nie zakłócasz ludziom życie.

jak nie chcesz mieć sąsiadów kup sobie wolnostojący dom.


Jak chcesz robić co chcesz to kup sobie wolnostojący dom a w bloku nie uprzykrzaj ludziom życia.

Czy jestem
  • Odpowiedz
@Someguy3517372: idz znowu, nadal badz mily, ale mniej. Dziecko czasem moze pohalasowac ale rodzic powinien mu aktywnie zajmowac czas a nie pozwalac caly dzien latac w te i z powrotem, perfidnie ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@Someguy3517372: rodzice ci beda oczywiscie tu radzic ze nic sie nie da zrobic, ale da sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) idz jeszcze raz, jak przeprosi i nic sie nie zmieni wal glosna muzyka o 21:30. Pewnie masz opory, ale uwierz, kto daje sie wykorzystywac jest wykorzystywany, po prostu. Oni maja #!$%@? na grzecznosc i dlatego wygraja jak odpuscisz
  • Odpowiedz
- pomyslec nad wygłuszeniem sufitu w pokoju w którym pracujesz ( o tym bym pomyślał )


@msr99: nic to nie da na dźwięki uderzeniowe, które powstają w innym lokalu.

Następnym razem wybrać najwyższe piętro.


@dran2: niestety nie jest to złote rozwiązanie, o czym się osobiście przekonałem czekając na upatrzone mieszkanie narożne na ostatnim piętrze. Mam tylko jednego sąsiada pod sobą, a i tak jak bąbelki tam zaczynają hałasować, to słyszę
  • Odpowiedz
@Someguy3517372: Jak z góry to był ten patent z garnkiem z wodą podstawionym pod sufit, na garnek słuchawki z jakimś dudniącym basem. U ciebie nic nie słychać a u sąsiada napieprza aż miło ( ͡ ͜ʖ ͡)
A tak serio - rozumiem Ciebie, ale no niestety uroki życia w bloku xd
  • Odpowiedz