Wpis z mikrobloga

@badreligion66: najbardziej to mnie właśnie bawi. Kłótnie w opozycji, koalicja chaosu, kolorowa kolacja a sami mają jakoś w swoich szeregach około 5 partii politycznych. (PiS, SP, ludzi od Gowina, Republikanie i Kukiz) które się rozpadną z momentem jak stołki w ssp będą czyszczone. Ich trzymała tylko władza, posady w Orlenie. Nie ma tego - nie ma przyjaźni. Ziobro i kilku jego kolegów zrobiło dobry wynik. Będzie myślał ze skoro tak to
@badreligion66: frakcje to są zawsze, zwłaszcza w takich dużych partiach, ale trzeba przyznać, że Kaczyński ich tam solidnie spacyfikował, trzeba byłoby posprawdzać jakimi umowami ci ziobryści są tam obecnie związani, ale skoro gadają o własnym klubie, to pewnie już mogą sobie na to pozwolić. W Koalicji Obywatelskiej też zresztą nikt nie daje #!$%@? o jakieś Nowoczesne czy Inicjatywy Polskie, bo to jakieś zdechłe środowiska, nie mam pojęcia po co to jeszcze
@badreligion66: no ja nie mówię, że tak nie będzie, zawsze łatwiej utrzymać monolit jak na stole są łupy do podziału. Ale warto też pamiętać, że ziobryści są na łasce Kaczyńskiego jeśli chodzi o subwencję wyborczą, bo formalnie nie startowali w wyborach jako kkw, więc pieniądze dostaje tylko PiS