Wpis z mikrobloga

@trippieatplay odważne słowa jak na 12latka xd. Trzeba być zdowo szurnietym żeby po pierwszs az tak rozkminiac program telewizyjny aby wysuwać takie wnioski. Jak to sobie wyobrażasz, że produkcja kazała udawać ze nie daje rady psychicznie i odejść? Już prędzej żeby twoja tworia miała większy sens to sworzyli by warunki do wyeliminowania ich. Poza tyk silna para nie równa się lubiana para, a o to na koniec chodzi. Mało kto by
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: jak czytam takie bzdury jak twoje, to nie dziwie się, ze w naszym kraju jest jak jest… pewnie wszystkich wyzywasz od foliarzy na social mediach, wystarczy, ze się z czymś nie zgadzasz. Żal.pl
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: i kto to mówi XD pracowałam w mediach i nawet nie wiesz jak faworyzują tam swoich, pod wpisami ze tną sceny z Rochem tez pytasz o foliarskie czapki? To po pierwsze, po drugie to nie jest liceum ze program wygrywa najbardziej lubiana para tylko ta która ma szanse coś stworzyć, a to jakimi wartościami kierują się inni stawiając za ktoras z par już zależy od ich dojrzałości. Dojrzałości której
  • Odpowiedz
@trippieatplay: wydaje mi się, ze i tak by odpadli, najpóźniej na uberpandorze. Moim zdaniem Mallu po różnych sytuacjach z Marvinem, zdała sobie sprawę jak to może być przedstawione, ze ludzie będą po niej jechać itd. Nie chciała tego pogłębiać i może wydawało jej się, ze lepiej będzie spróbować z Marvinem, bez skierowanych na nich oczu widzów.
  • Odpowiedz
@mykawz300: pewnie masz racje, ja tez już wcześniej myślałam ze mogą odpaść np na RR po przemieszaniu par jak bywało wcześniej. Z reszta ten program już się zmienił, ludzie już nawet nie próbują udawać ze chcą się utrzymać do finału tylko dla rzucenia kulą
  • Odpowiedz