Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę #pocztapolska Specjalnie zamówiłem kuriera do domu, bo mnie nie ma w domu, a nie ulubiony #inpost gdzie bym sobie odebrał z paczkomatu. Wybrałem taka dostawę, żeby nie męczyć starszej mamuśki chodzeniem do paczkomatu i co proszę państwa. Kurier #!$%@? poczty polskiej paczki nie dostarczył i jest do odbioru kilka km dalej w punkcie poczy, bo na drugi dzień nie może ponowić próby dostarczenia, jak to robią firmy kurierskie, tylko zapieprzaj dziadu po jakiś skansenach, gdzie w okienkach siedzą stare obrażone baby i sprzedają obrazki matki boskiej i znaczki z zółtym panem #2137 . Ostatni raz korzystalem z usług tego poperelowskiego dziadostwa.
  • 7
@bronxxx:
Napisz na adres kontakt@poczta-polska.pl z kopią na sekretariat.drp@uke.gov.pl i kontakt@uke.gov.pl.
Napisz, że adresatem jest osoba starsza, dla której konieczność jechania kilku km po odbiór przesyłki, to duży problem. Jak nie ma ona samochodu i prawa jazdy, to koniecznie to podkreśl.
@bronxxx:
Kurierzy, to zazwyczaj firmy zewnętrzne, którym PP płaci za skuteczne doręczanie paczek pod wskazane adresy. Za wystawianie awiz, zaś im nie płacą (za doręczenie jest na plus, a za awizo na minus do wypłaty kuriera).

Poza tym Poczta Polska, jako operator wyznaczony musi zapewnić dostęp do usług wszystkim. W przypadku osób starszych lub mających problem z poruszaniem się musi zapewnić obsługę w miejscu zamieszkania. Dlatego opieprz z kopią do UKE