Wpis z mikrobloga

Widzę, że trwa masowa nagonka i próba niszczenia osoby Pana Szewko przez trollownie IDF. Ależ was boli, że Doktor nie obwija gówna w papierek jak Kraśki i inni podobni xd Piecze, że odwiedza kanał za kanałem na YT a teraz już nawet został zaproszony do Polsatu.

Cóż mogę powiedzieć drogie trolle? Przecież znamy się nie od dziś, konta które zwykle psioczą na Polskę i Polaków raptem grzeją temat Szewki no co za przypadek...

#izrael #palestyna
  • 18
@Aquamen:
Szewko ma dużą wiedze na temat bliskiego wschodu, większą niż 90+% użytkowników tego portalu, natomiast jego wadą jest to że nie potrafi się przyznać do błędu, uważa że pozjadał wszystkie rozumy a jak ktoś mu próbuje kulturalnie zwrócić uwagę że mógł się pomylić to zamiast refleksji jest emocjonalna reakcja w postaci określania tej osoby mianem izraelskiego propagandysty i insta blok. Aquamen nawet ty powinieneś być w stanie to zrozumieć i
@Natiass: a ja myślę, że robi naprawdę dobrą robotę próbując pokazać kim są ludzie którzy oczerniali nasz naród próbując przylepić nam holokaust, zabrać kamienice. To doskonała okazja by zdjąć im maski, a to, że czasami się myli to normalne i nie przeszkadza mi zbytnio.

O zaśmiecaniu tagu nawet nie żartuj podczas gdy co drugi post wysrywa tu z siebie proizraelska machina propagandowa która wmawia ludziom, że bombardowania cywili to super sprawa.
@R187: Skąd wiesz za co ten typ dostał bana? Czy nie powinieneś najpierw spytać drugiej strony zanim rzucisz jakimś oskarżeniem? Bo mi się wydaje, że typ przesadził i teraz tnie niewiniątko, że to za wytkniecie pomyłki.

Niech pokaże ostatni post może go zobaczyć z pozycji swoich odpowiedzi.
@Aquamen: Zaraz napisze Szewce dokładnie coś takiego i zobaczymy czy dostanę bana. Poza tym -na Twitterze nie da się kasować czyichś postów pod swoimi (tylko ukryć ale można to wyłączyćjako czytelnik), wiec na pewno dowody zostały i tam.
@R187: No o tym mówię, typ może pokazać za jaki post dostał bana a nie pokazał¯\(ツ)/¯ Póki co to średnio wygląda jak ty robiący momentalnie screena kiedy widzisz post w którym ktoś psioczy na Szewke by potem pluć nim w każdym wpisie. Szczerze to podejrzanie mi wyglądasz siedzisz tu 24 na dobę i wybielasz zbrodnie wojenne na zmianę atakujesz Szewke xd
@hawajz: zarzuciłeś mu, że film to propaganda xd Czego się spodziewałeś? Przecież nikt normalny nie sugerował by, że ktoś zbierał trupy by podrzucić je pod szpital. Wziął cię za trolla, sam bym wziął nawet dziwnie napisany ten post jakby translatorem xd
@Aquamen czyli Szewko ma rację odnośnie obecnej sytuacji w palestynie bo Żydzi przypisują nam holocaust i bo kamienica, logika.

To jest standardowa sytuacja każdy jeden ekspert zawsze pierwszy do wyrażania opinii bo na tym się zbija kapitał na Twitterze, w obecnych czasach nie ma czasu na weryfikację i spokojne podejście do tematu bo odbiorca internetowych treści musi miec opinie specjalisty OD RAZU.

Pozdrawiam z trollowni w Hajfie.
@Aquamen: w kwestii propagandy odniosłem się stricte do tekstu "Hundreds killed in Israeli strike on hospital" , który był przedstawiony w filmie(4 sekunda) wrzuconym przez Szewko, nie wkładaj mi do ust słów o zbieraniu trupów i podrzucaniu ich pod szpital.

Szewko postuje po polsku, ale film był po angielsku, stąd taka, a nie inna forma wpisu. Może po prostu chłop nie do końca sprawdza co wrzuca i nie zrozumiał.