Wpis z mikrobloga

@CardinaleWojtyla: ja jestem nowy w klimatach i zegarki na zmianę mam dopiero od kwartału, ale moim zdaniem to jeden wuj, jeśli masz więcej zegarków na zmianę - I tak trzeba codziennie ustawiać, bo 2-3 dni rezerwy to mało.
A jeśli to jedyny to też jeden wuj bo sobie zrobisz nawyk kręcenia na kiblu albo coś.
Gorzej jak masz tylko dwa, trzy w rotacji i jesteś przyzwyczajony do automatu.
@CardinaleWojtyla: ja mam zegarek automatyczny którego nie mogę dokręcać. Zakładam go rzadziej bo zwykle w poniedziałek zatrzymuje się i nie chce mi się czekać aż naciągnie sam sprężynę. Z tym że ja noszę trzy zegarki - w zależności od zakładanego ubioru,
@CardinaleWojtyla: Pierwszy może rzeczywiście ładniejszy, to kwestia gustu, ale... To jakiś micro brand, werk jest automatyczny tylko zdejmują z niego rotor (wahadło) i piszą że manualny. To jakieś nieporozumienie. Poza tym, za takie pieniądze to bym już brał Hamiltona Khaki Field Mechanical 38mm. Seiko to seiko ;)
@stsaint: Mikrobrandy nie sprzedają za dużo a mechanizmy musisz kupić w sporej ilości, dobrze powyżej kilkuset na raz jednego typu. Aczkolwiek ja bym na ich miejscu zostawił ten wahnik ablo wysyłał go razem z zegarkiem klientowi :-)

Gx