Wpis z mikrobloga

#wybory #bekazpisu

99 procent wyborców opozycji poszło na wybory żeby pogonić z urzędów państwowych i rządowych kretynów z PiSu. Dla tych, którzy piszą, jak to Hołownia czy Tusk nie wywiązują się z przedwyborczych obietnic mam jedną wiadomość, te 99 procent miała w dupie te obietnice, chodziło o kop w dupę dla pisiorow. A teraz sobie wywlekajcie dalej czego to nie zrobią. Druga sprawa to co mieli zrobić skoro nawet rządu nie ma a premierem dalej jest Pinokio. #polityka
  • 37
Dla tych, którzy piszą, jak to Hołownia czy Tusk nie wywiązują się z przedwyborczych obietnic mam jedną wiadomość, te 99 procent miała w dupie te obietnice, chodziło o kop w dupę dla pisiorow.


@badreligion66:
Ale tym idiotom nie wytłumaczysz. Oni w jednym zdaniu potrafią napisać, że wygrali wybory a Tusk wygrał i nie realizuje obietnic.
W kolejnych zdaniach snują plany jak tu nie oddać władzy.
@badreligion66: Gówno prawda.
Dyskutowałam ostatnio na wykopie z osobami które są świecie przekonane że zmienione zostaną nie tylko rządy ale prokuratorzy, sędziowie, urzędnicy i wszyscy niekompetentni ludzie z PIS. To to nie ja dostawałam minusy jak się śmiałam z ich naiwności tylko te lemingi co święcie w to wierzą.
A OP niech mówi za siebie a nie za większość społeczeństwa, jak zesłannik niebios orędujący jedyną prawdę xDD