Wpis z mikrobloga

Opozycja (dzisiaj Petru) powoli wycofuje się z "100 konkretów na 100 pierwszych dni", bo tak naprawdę trzeba ocenić na co może pozwolić budżet.

Szybko poszło( ͡º ͜ʖ͡º), ale wyborcy to w większości ignoranci i nawet nie sprawdzili ich programu liczylo sie tylko 8* i pokemomy z list konfederacji

Najśmieszniejsze są te Julki co głosowały na 3D, a teraz "Ale jak to bez aborcji!!!!!!"

#wybory
  • 71
@tomekwykopuje: PiS, gdyby miał klasę, to nie sabotowałby wszystkich działań przyszłej koalicji. Gdyby mieli choć trochę pokory, to wyciągnęliby nauczkę z tych wyborów, ale oczywiście nie ma na to szans. Miejmy nadzieję, że ich żelazny elektorat powoli wymrze i pewnego cudownego dnia nie przekroczą progu wyborczego.
@wstanczyk: czyli Tusk kłamał, jawnie prezentując program, który nie da się zrealizować, jedynie żeby przypodobać się głupim wyborcom. Dziękuję bardzo.

Konfederacja przynajmniej przestawiała program, na który wszystkie środowiska się zgodziły, bez kiełbasy wyborczej którą potem się zaora słowami "no ale nasz oczywisty koalicjant nie pozwala" xD

Teraz każdy ze starej opozycji będzie się wycofywał ze swoich sztandarowych postulatów, bez których zarzekał się że do rządu nie wejdzie, żeby jednak w spokoju
czyli Tusk kłamał, jawnie prezentując program, który nie da się zrealizować, jedynie żeby przypodobać się głupim wyborcom.


@rebelhorizon: Nie, po prostu ty dalej nie jesteś w stanie rozróżniać w głowie takich bytów, jak KO i jej program od koalicji czterech partii (KO, Lewica, PL2050 i PSL), które będą tworzyć rząd. KO obiecywała swoje, TD swoje, a Lewica swoje. Wszyscy swojego programu nie zrealizują, bo jednak są między nimi różnice. No i
@tomekwykopuje jak dla mnie to wystarczy żeby tak nie kradli nie rozpieprzali budżetu jak PiS. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba.
Nie mam dwóch lewych rąk, poradzę sobie bardzo dobrze. A pieniądze mają iść na rozwój w przyszłość, a nie na codzienne życie obywatela.
mordo Tusk leciał na tych 100 konkretach do końca kampani wyborczej. Koalicję ogłosili dużo wcześniej. Zdawał sobie sprawę, że ich realizacja musi iść w parze z innymi koalicjantami


@tomekwykopuje: wykopki zaraz będą klaskać uszami, że "hehe, Tusk ma tę zaletę, że nie realizuje obietnic xDD no i super xDD". A politycy zaraz zaczną fikołki, że albo "to była przenośnia (vide: Lubnauerowa), albo że przez PiS finanse są tak złe, że nie