Wpis z mikrobloga

@recznik_z_ikei w cywilizowanym świecie kawy na konferencjach to oczywistość. Podobnie jak możliwość skorzystania z toalety. Skoro powyższa nie jest wymieniona na plakacie, to znaczy że na konferencji Mentzena toalety są płatne? Wyjdź kiedyś z domu i spędź trochę czasu z ludźmi, na różnego rodzaju wydarzeniach, wiem, że może to być dla ciebie trudne.
  • Odpowiedz
@KotBojowy: nie prosiłem o fikołek z toaletą.

Chłopie, na każdych szkoleniach i innych branżowych eventach masz wspomniane że jest poczęstunek itp. Nawet keżeli jest to standard to wspominają o tym i tak.

Prawda jest taka że złapałem cię na szukaniu dziury w całym bo nie lubisz memcena (i dobrze, bo ja też). No ale #!$%@? litości, #!$%@?ć się o to ze ktos wpisal ze kawa w cenie?
  • Odpowiedz
@recznik_z_ikei po prostu limitowanie drinków i jednoznaczne pisanie o tym na stronie o charakterze marketingowym jest idiotyczne.

Płacisz 8k za posłuchanie kilku standuperów i jedna z najważniejszych ich zdaniem korzyści to to, że dostaniesz trzy łychy z kolką. Albo że możesz wypić tyle kawy, że padniesz na zawał. To nie brzmi według Ciebie śmiesznie? Ludzie, którzy są w stanie wydać takie pieniądze na takie wydarzenie, są sobie w stanie te napoje opłacić.
  • Odpowiedz
@radek7773: No robi hajs na łosiach, co będą ciułać 8k do skarpety dla Mentzena i myśla, że dzięki temu będą bogaci i osiągać sukcesy. W sumie jego wina, czy łosi? :P
  • Odpowiedz
oni na serio wymieniają kawę jako coś co mogłoby kogokolwiek zachęcić? Wtf?


@KotBojowy: Mentzen to #januszbiznesu i z jego perspektywy to jest coś. On mentalnie jest w latach 90, co było widać po kampanii i przemówieniu na koniec. To było jedyne przemówienie, gdzie na scenie stał tylko lider parti i które było skupione głownie na liderze.
  • Odpowiedz