Wpis z mikrobloga

Hej 2 pytania.
1.Czy to jest już stan ketozy, bo w sumie to sam nie wiem, wszędzie inaczej piszą?
2. Jak wpływają napoje zero na stan ketozy, gdzieś czytałem, że spowalnia chudnięcie ale w sumie to nie wiem czy to prawda, jestem na keto 2,5 tygodnie i już zeszło prawie 7kg (z czego pewnie 3 to woda), no ale może ktoś wie lepiej
#keto
mikorys - Hej 2 pytania.
1.Czy to jest już stan ketozy, bo w sumie to sam nie wiem, w...

źródło: ketoza

Pobierz
  • 4
@mikorys: ketoza od 0.5 wiec jesteś

wg kanalu dr. berg na yt (ametkanski doktor, lubie jego filmy i polecam) wg niego niektorzy ludzie maja mocniejsza odpowiedz insulinowa od samego slodkiego smaku, wtedy odpada maltitol, erytrol czy wlasnie aspartam, no i cola/pepai max to scierwo sano w sobie, nie warto tego pic, chociaz sam mialem z tym problem i pilem tego duzo na poczatku, ale teraz mi sie nie chce, pije duzo
nie warto tego pic, chociaz sam mialem z tym problem i pilem tego duzo na poczatku


@elo_: Dzięki za odpowiedź, a wracając do coli zero/pepsi max to jak sobie z tym poradziłeś? Ja sobie ograniczam, ale ewidentnie jestem uzależniony bo po 3 dniach bez coli dostaję #!$%@?.
@mikorys: ja przestalem po prostu,
pije herbaty, kawy, muszynianke

dieta zaczyna sie od koszyka sklepowego, nie kupuje tego i tyle, tym bardzij ze na keto widzialem w tym jakis bezkarny cheat dla podbicia samopoczucia, az mnie zeby bolały od picia tego, codziennie min 1litr.. obrzydliwe