Wpis z mikrobloga

@Sprus to jak z Memcenem, nigdy nie wiadomo czy żartuje czy powaga xD

@DupaJasia_ aaaa to teraz każde słowo Tuska będzie trzeba interpretować co miał na myśli tak na serio


No tak jakie to proste xD


Jak mówi że na następny dzień to nie to, że na następny dzień tylko może nigdy?
a czemu zaczynasz coś o memcenie?


@Sprus: żebyś miał zagadkę ;3

@Sprus @aa-aa @podjad3k spokojnie, wyborcy KO zrozumieli co miał na myśli i nikt nie daje o to "dzień po" #!$%@?. Ale konfederaci / widzowie TVP mogą buldupić do woli ( )


@lewc_rain_zuk: wyborcy KO przyzwyczajeni do kłamstw, stare znałem - nawet tu któryś pisał, że głosował na Donalda bo on tych głupot co wygaduje
@DupaJasia_: Ale czekaj. Chcesz mi powiedzieć ŻE TO BYŁ TYLKO TAKI ŻART? ŻE TO BYŁA PRZENOŚNIA?! Hmmm gdyby można było znaleźć innego polityka, który był #!$%@? jak pies za TAKI ŻART/PRZENOŚNIE, hmmmm
odwrócić uwagę od tego że Tusk to kłamca i skupić uwagę na kimś innym o kim nikt nie wspominał xD


@Sprus: no no sroga rozkminka żartu, a jak ci powiem, że głosowałem na konfederacje to co wymyślisz jeszcze?
@DupaJasia_: A gdzie są jakieś określone zasady kiedy słowa są wiążące a kiedy nie mają żadnego znaczenia?
Zapoznał bym się bo bardzo mnie to interesuje ze w tym wypadku to takie oczywiste ze są to żarciki z głupich wyborców KO no i są kretynami ze brali tuska na poważnie bo to przecież nie do zrobienia w 1 dzień, a już w przypadku innych partii przekręcone wypowiedzi jakiegoś przedstawiciela są wiążące i