Wpis z mikrobloga

#wybory Mam pytanie do tak zwanych zwolenników totalnej opozycji.. Jaki program Wasz guru Donald Tusk ma plan na Polskę oprócz legalnego mordowania dzieci nienarodzonych, seksualizacje dzieci w szkołach, promowanie różnych dewiacji czy choćby walka z polskim kościołem, choćby likwidując ustawę o handlu w niedzielę? #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
@Balonowy21: Dla mnie ekstra pomysłem by było przymusowa sterylizacja polaków z mniejszym IQ niż 90, odebranie praw wyborczych emerytom i osobom które nie pracowały dłużej niż 6 miesięcy w dniu wyborów (pomijając młode matki/ojców) - konkordat należy wypowiedzieć i niech wierni się składają na tą kastę pedofilską.
  • Odpowiedz
@Balonowy21 Postawienie Ziobry i Kurdupla przed Trybunałem Stanu. To mi wystarczy. A nikt nie pomógł tak bardzo w laicyzacji polskiego społeczeństwa jak sam kościółek, który za pieniądze wszedł w polityczny układ z PiS-em i tym samym zraził do siebie większość ludzi.
  • Odpowiedz
@Balonowy21: chciał 800+ ale szybciej, kredyt 0% a nie 2%. Gratis 600zł do wynajmu. Do tego Hołownia wypowiadał się, że polska powinna być bezgotówkowa ale jeszcze wcześniej trzeba euro wprowadzić.
Oprócz tego: In vitro z budżetu. Wyższe wynagrodzenia dla nauczycieli. "babciowe"(1500zł miesiecznie na opieke nad dzieckiem)

Jedyna nadzieja, że nie będą spełniać własnego programu
  • Odpowiedz
legalnego mordowania dzieci nienarodzonych, seksualizacje dzieci w szkołach, promowanie różnych dewiacji czy choćby walka z polskim kościołem


@Balonowy21: To wystarczy w zupełności.
  • Odpowiedz