Wpis z mikrobloga

#wybory Mam pytanie do tak zwanych zwolenników totalnej opozycji.. Jaki program Wasz guru Donald Tusk ma plan na Polskę oprócz legalnego mordowania dzieci nienarodzonych, seksualizacje dzieci w szkołach, promowanie różnych dewiacji czy choćby walka z polskim kościołem, choćby likwidując ustawę o handlu w niedzielę? #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
czy choćby walka z polskim kościołem, choćby likwidując ustawę o handlu w niedzielę


@Balonowy21: czyli zakaz handlu w niedziele to jednak nie była troska o rodziny, a troska o pełną tacę. No proszę, proszę...
  • Odpowiedz
+

Jeszcze wybory się na dobre nie skończyły a już są pierwsze pozytywne zmiany: wzrost wartości złotego, neutralizacja przekazu w telewizji rządowej i Ziobro, który jak szczur schował się w kanałach () #wybory


@Balonowy21:

legalnego mordowania dzieci nienarodzonych, seksualizacje dzieci w szkołach, promowanie różnych dewiacji czy choćby walka z polskim kościołem, choćby likwidując ustawę o handlu w niedzielę?


tyle wystarczy
  • Odpowiedz
  • 0
@Balonowy21 dokładnie walka z polskim kościołem bo to już nie jest kościół rzymskokatolicki tylko POLSKI kościół i właśnie dlatego powinno się go #!$%@?ć ze szkół, uwolnić niedzielę, rozdzielić państwo od religii a kościół opodatkować.
  • Odpowiedz