Wpis z mikrobloga

Tak na chłodno.
Większość głosowała tak naprawdę przeciwko PIS na pałe byle by zmienić ich. Cytując klasyka naszego prezydenta „Czy warto było?” „Tak” .Zmiany są konieczne ponieważ ZAWSZE następuje zmęczenie materiału. Ja również głosowałem przeciwko PIS ALE nie wierze w powodzenie tego tworu KO+Trzecia droga +Lewica. Wszystkie te trzy partie łączyła tylko chęć odsunięcia PISu od władzy. Rządzenie z obecna Lewica to jest jak bomba tykająca + Andrzej Duda za prezydenta. Napewno będzie zabawnie i nie zdziwię się jak będą przedwczesne wybory.
Jeszcze słowo odnosnie Konfederacji. Dopóki nie odetną się od takich odklejeńców jak Korwin to będą zawsze balansować na granicy. Szkoda bo to młoda kadra z potencjałem ale trzymająca dziadów z brakiem mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #pis #polityka #koalicjaobywatelska #po #ko #psl
  • 9
@tomaszk158: A znasz postulaty KO, Trzeciej Drogi i Lewicy i widzisz, w jak wielu punktach są sprzeczne? Ten rząd ma marne szanse na utrzymanie IMO. "#!$%@?ć PiS" to dobre hasło na wybory, ale nie program na rządzenie.
@IceShandy: Przecież ta młoda kadra to np. Memcen który się zaczął intensywnie odklejać przed wyborami.

Co rozsądniejsi faceci, jak Dziambor, dawno stamtąd prysnęli, kiedy się pogodzili z tym, że o żaden liberalizm czy wolnościowość tam nie chodzi.
@IceShandy: Korwin zbudował ten ponad milion twardego elektoratu sam, gdzie są partie o poglądach wolnościowych, które pozbyły się Korwina? Nie ma ich, zniknęły. Wywalenie go to naiwne myślenie. Korwin zawsze będzie gdzieś w cieniu i jego wypowiedzi też. Przyczyna takiego poparcia konfy jest to, że u nas nie ma tak źle, żyje się przyzwoicie, nikt nie chce radykalnych zmian. Jak się ten cały system polityczno gospodarczy oparty o deficyt kiedyś zawali,