Wpis z mikrobloga

@ntdc: no będą się żreć o stołki i co z tego? Przecież na tym polega koalicja żeby się dzielić stołkami, dziwne jakby się nie dzielili xD
@Parker_:

Raczej beka z ciebie naiwniaku. XD Ile ty masz lat? Zakładam, że pomiędzy 17 a 23. Dorośnij i otwórz oczy.
Ale spokojnie, wszystko przyjdzie z wiekiem. Byle do pierwszej grubej afery. Np. hazardowej. Ale wy kuce, to krótką pamięć macie, albo nie macie jej wcale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za rok, może dwa, wykop będzie krzyczał o zmianę władzy. Tak będzie, na 100%.
@ntdc: ja wiem że przy kopaniu rowów ci nie robi różnicy kto jest przy władzy, ale np naukowcy odetchnęli z ulgą że czarnek #!$%@? i gwarantuję ci że nauka polska mocno na tym zyska
@CamusVevo:

Nie rób z #!$%@? logiki. Skąd wywnioskowałeś, że kopie rowy? Na 99% zarabiam więcej od ciebie, więc stul tam, bo zaraz na czarną polecisz. Wiem - logiczne myślenie i prawda - to bardzo boli wielkich husarzy.
@CamusVevo:

Ja nie mam 19 lat. Dobrze pamiętam rządy "koalicji". Idź pan w #!$%@? z takimi rządami. PIS też nie był lepszy.
Musicie w końcu zrozumieć to, że rządzi nami jedna klika, jeden układ - od ponad 30 lat. I to oni niszczą ten kraj.
Urządzili się po okrągłym stole i tak to ciągną. W telewizji się kłócą, a potem idą razem na imprezkę z prostytutkami i wódeczkę.

Potrzebna jest zmiana
@ntdc: tak tak tylko konfunia mordo XD to ty musisz w końcu zrozumieć że nie ma żadnego układu i #!$%@? o nim nie czyni cię jakimś oświeconym myślicielem ale kimś kto powtarza retorykę gimbusów

Niezależnie czy będzie rządził pis, po, lewica czy psl.

Ciekawe że nie wymieniłeś jedynej partii w której są plaskoziemcy
@CamusVevo:

Widzę że masz paranoje odnośnie konfy, która nigdy nie była przy korycie w przeciwieństwie do innych - o popatrz, taki detal ci przypadkowo uciekł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ntdc: mniejszość niemiecka też nie była, może im dajmy szansę xD co to za lewacki światopogląd że każdy ma mieć szansę dopchac się do władzy, nawet największy idiota jak konfa?