Wpis z mikrobloga

@kamil-talaga-18 Mi się wydaje że właśnie to przywiązanie pewnych posłów do kwestii religijnych zabiera im głosy (konfa). Sporo poglądów mam podobnych ale nie mogę patrzeć na brauna jak #!$%@? to szczęść boże to już nie są lata 80 kościół powinien zawijać wrotki z polityki.
@kamil-talaga-18: Szczerze dla mnie to tam #!$%@? z kościołem, dla mnie opozycja musi obniżyć podatki i nie sięgać mi tak bardzo do kieszeni i utnie socjal dla nierobów bo mnie bardziej #!$%@? że rząd sponsoruje meliny gdzie nic się nie robi tylko pije i dzieci maltretuje.

Za kościół można się zabrać później bo jednak też trzeba jakoś ogarnąć kwestie grup wyznaniowych jak nie podatki to chociaż odpolitycznić.
@kamil-talaga-18: Wybierz jedno: osoba wierząca/ brzydzę się Kościołem. To się wyklucza. Zwłaszcza że to sam Bóg był jego założycielem.

Jeżeli jesteś katolikiem to automatycznie jesteś częścią Kościoła powszechnego. Jeżeli sam stawiasz się po za nim, publicznie głosząc takie tezy jak powyżej, to tylko mówisz że nim jesteś. Sam sobie zaprzeczasz.

Sam jestem za głębokim rozdziałem Kościoła od państwa, bo ten mariaż przede wszystkim szkodzi wierze. Jednak nie głoszę publicznie jaka ta