Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? jak stoisz sobie kulturalnie na czerwonym na lewoskręcie (fioletowe) a jakiś śmieć (żółty) się #!$%@? z pasa do jazdy prosto na Twój pas. A jak takiego ch*ja strąbisz to włączy awaryjne i myśli, że sprawa załatwiona. Nagminnie widzę takie coś #warszawa i zazwyczaj robią to ludzie w drogich samochodach, którzy uważają się za lepszych, bo mają hajs na mandaty. Ha tfu na was


#motoryzacja #prawojazdy #podludzie
PodniebnyMurzyn - Jak mnie #!$%@? jak stoisz sobie kulturalnie na czerwonym na lewosk...

źródło: temp_file1855788994658585197

Pobierz
  • 18
@PodniebnyMurzyn: znam dwa takie miejsca gdzie często jeżdżę. Jedno to pas do skrętu w lewo z czerniakowskiej w bartycką (bo ludziom się nie chce stac w długiej kolejce - chociaż ona szybko idzie)
A drugi to skręt w prawo z czerniakowskiej w trasę siekierkowską gdzie się też ludzie wpychają
@haabero: czasem po prostu ludzie wyjeżdżający z Orlenu chcą się włączyć do ruchu, ale jak widzę że ktoś przejeżdża przez całą kolejkę żeby się #!$%@? na samym początku to nie wpuszczam
@PodniebnyMurzyn: zazwyczaj staram się nie być #!$%@?, ale jak stoisz do takiego skrętu kilkaset metrów, a potem ktoś próbuje się tak #!$%@?ć (i to przez ciągłą linię) to będę podjeżdżał pod kolejne auto przede mną tak blisko że między nami nie wciśniesz paragonu z biedronki XD
@annotate

czasem człowiek się zagapi albo nie zna terenu


No zdarza się, ale przecież żadna droga nie urywa się nagle i z każdej można zawrócić i pojechać gdzieś indziej.

Ale tak jak mówisz, to cwaniaki są. Tak samo jak za późno ogarną zjazd z autostrady to muszą nagle hamować i przecinać całą jezdnię bo o Jezu zjazd, przecież jak nie zjadę teraz to nie zjadę już nigdy. XD
@Krupier: i wtedy wychodzi kto uważał na kursie a kto nie - człowiek który myśli że może ryzykować #!$%@? się w barierkę między autostradą/Drogą szybkiego ruchu etc, a zjazdem, jednocześnie nie rozumiejąc że za nim prawdopodobnie zostanie karambol, powinien jeździć na tylnej kanapie.