Wpis z mikrobloga

@Fatlooser: Pis jest w zasadzie jedyna partia po 89' ktora zrealizowala spora czesc swoich obietnic wyborczych. Dlatego min. ludzie na nich glosuja bo wczesniej glosowali i dostali to co naobiecywali. Jedynie w 2giej kadencji pojawila sie typowa arogancja wladzy i odlecieli. Dlatego ze zdrowego rozsadku nalezalo ich odsunac

Zycze wszystkim zeby KO + spolka zrealizowali chociaz 20% swoich obietnic
@Fatlooser: Może byłoby inaczej gdyby była jakaś sensowna alternatywa. Dla urozmaicenia można przez kilka lat przecierpieć z inną bandą więc to mi nie robi, ale nie będę udawać że jest powód do jakiejś wielkiej ekscytacją lub że należy się spodziewać jakiegoś przełomu i naprawdę wymiernej zmiany.
@Fatlooser: Nie potrzebnie mi współczujesz. Rodzicow mam wspanialych. Obydwoje z wyzszym wyksztalceniem, pracowali cale zycie za komuny i gowno z tego mieli, najpierw okradl ich balcerowicz, ksiazeczki mieszkaniowe ktore mialy byc ich lokata na starosc szlag strzelil, a pozniej ich renty byly podnoszone o 5zl. na rok. PIS pierwszy podwyzszyl swiadczenia dla emerytow, nie z dobrosci serca ale dla kupna ich glosow. Dla nich jest to racjonalna decyzja. Ja mieszkam za
upadek młodych ludzi. Niecałe 70 procent w grupach 18-39. Dają sobą rządzić starym ludziom z kompletnie innych czasów i inną (gorszą) mentalnością.


@Fatlooser: Ale ty masz świadomość co to jest demografia? Starych ludzi masz dużo i oni w większości głosują na PiS poza niewielkim odsetkiem z miast. Młodych ludzi masz mniej i oni nawet jakby w 100% poszli do wyborów to by staruchów nie przegłosowali bo nadal by się rozkładały głosy