Wpis z mikrobloga

Otworzylem paczkomat przez apke, okazalo sie, ze stalem przy zlym paczkomacie (drugi byl jakies 15 metrow dalej). Po ok. 3-5 minutach podszedlem do drugiego, wszystkie drzwiczki zamkniete. Pani na infolinii otworzyla skrytke na nowo i w środku nic nie bylo.
Jak to teraz rozwiazac, no bo sa dwie mozliwosci. Albo ktos #!$%@? w przeciagu 3 minut, albo skrytka byla od poczatku pusta(tylko dziwne, ze drzwiczki byly zamkniete).
Czy zglosci do sklepu, ze paczka do mnie nie dotarla i oni musza to wyjasnic z inpostem czy jak?
#inpost #paczkomaty
  • 7
Czy zglosci do sklepu, ze paczka do mnie nie dotarla i oni musza to wyjasnic z inpostem czy jak?


@Hakax: ty otworzyłeś, każą ci udowodnić że nie było tam paczki i że jej nie wziąłeś. Moim zdaniem i sklep, i inpost wygra w każdym sądzie...
@Cthulu23: Jest monitoring, to nie wiem czy czekac na info od inpostu(bo pani mowila, ze zglosila sprawe) czy isc na policje, czy moze napisac do sklepu, ze paczki nie otrzymalem i oni to wyjasnia z inpostem(Oni sa stronami tez w tej umowie kupna)