Wpis z mikrobloga

Do wszystkich przegrywów narzekających na nowy rząd, który jeszcze na dobrą sprawę nie powstał XD. Poprzedni rząd można było podciągnąć pod cuckserwatyzm XD To oni przegłosowali ustawę "mieszkanie za pomówienie" i to oni rozpoczęli karuzele sponsorowania samotnych p0lek poprzez socjal. Oni dla was szykowali już wezwania do wojska rok temu, ale się wycofali, bo wybory się zbliżały. To politycy PIS-u dyskutowali co kilka lat o wprowadzeniu podatku "bykowego" dla bezdzietnych mężczyzn powyżej któregoś tam roku. Morawiecki już zaczynał gadki o chciwych informatykach, którzy nie chcą się dzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°) (to o was #programista15k ) I to oni masowo wpuszczali imigrantów za łapówki....

Żaden rząd nie jest przychylny przegrywowi, ale błagam was przestańcie romantyzować PIS na zasadzie "hehe Jarek manlet nasz człowiek".
Dla przypomnienia - to Tusk zdjął np. obowiązkową służbę wojskową... Przez co wielu młodych ówczesnych przegrywów nie musiało iść na tą kompromitację.
I pamiętajcie, że Lewica w tym rządzie nie będzie miała za dużo do powiedzenia XD Finalne zdanie i tak ma Tusk. Tak więc mam nadzieję, że najskrajniejsze lewicowe radykalizmy zostaną w tamtejszych kręgach, bo wielu z was ich najbardziej się boi. Najważniejsze, że w potencjalnym rządzie większość będą miały bardziej centrowe partie typu PSL/PO/Nowoczesna, a Razemki itd będą robiły za przystawki.

Nasza polityka to wieczny krąg PIS-PEŁO i jedyne zmiany jakie są to - zmieniane są przystawki przy tych partiach (kiedyś były jakieś Palikoty dzisiaj Hołownie itd). Dlaczego? Bo tak naprawdę nie ma potężnej alternatywy dla tej dwójki. Plus każda partia przy korycie będzie miała prędzej czy później jakieś afery.

I pewnie część powie: "broo konfederacja konfa!11!11" <- jakby oni rządzili to byłby raj dla bogatego oskariatu, a los przegrywa pracującego w gównorobocie byłby 5x gorszy.....

I kończąc mój gównowpis pamiętajcie: Nie ważne kto rządzi, nie ważne jaka mentalność panuje u władzy - przegryw będzie przegrywem, p0lka p0lką, norman normanem. Tagi przegryw, blackpill, p0lka - urosły w siłę za rządów partii KONSERWATYWNEJ. Tak więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy partia konserwatywna u władzy to konserwatywny mental u mężczyzn i kobiet XD

#przegryw #blackpill
  • 12
@PanHaroldHe:

I pewnie część powie: "broo konfederacja konfa!11!11" <- jakby oni rządzili to byłby raj dla bogatego oskariatu, a los przegrywa pracującego w gównorobocie byłby 5x gorszy.....


???
Niby czemu? Przecież Konfa ma kilka ważnych proprzegrywowych postulatów: brak parytetow, brak mieszkania za pomówienie, zaprzestanie dotowania popytu na mieszkania = tańsze mieszkania, niezakazywanie tanich aut spalinowych, węgla itd(fitfor55 dla chłopa ze wsi to jak strzał w potylice).
A poza tym brak negatywnych
@cordianss:

1) Brak parytetów - noo spoko tutaj na plus dla prawicy, ale te parytety patrząc na "zachód" nie działają i firmy mają patenty aby je obejść
2) Brak mieszkania za pomówienie - ta ustawa już tak czy siak została zaklepana i wątpie, żeby którakolwiek partia ją tknęła
3) Polityka mieszkaniowa jest w PL gówniana i trzeba o tym powiedzieć, żadna partia nie ma dobrego rozwiązania na to - konfa chce
@PanHaroldHe:

ale te parytety patrząc na "zachód" nie działają i firmy mają patenty aby je obejść

xD
Oczywiście, że działają i to na niekorzyść społeczeństwa.

ta ustawa już tak czy siak została zaklepana i wątpie, żeby którakolwiek partia ją tknęła

Konfederacja jej nie chce, dlatego warto było na nią głosować.

Polityka mieszkaniowa jest w PL gówniana i trzeba o tym powiedzieć, żadna partia nie ma dobrego rozwiązania na to

No ok,
@PanHaroldHe: Byłem głosować na PiS,
ale jak czytam co piszesz to masz rację, zwłaszcza z tym bykowym co go chcieli wprowadzać czy tym, że dzięki 800+ samotne matki mogą się #!$%@? bo państwo i tak da.
Czemu wcześniej mi nikt tego nie powiedział? Jestem chyba jakiś niedorozwinięty.
A rok temu dałem się nabrać na pomoc Ukraińcom. Chyba mi starzy zrobili lobotomie w dziecinstwie.
@PanHaroldHe: już po wyborach chłopie, nie musisz agitować, naprawdę.

Co do jarka - nie zauważyłem aby on i pis był chwalony na tagach i popierany, a jak się pojawiał to z widoczną ironią. Także stworzyłeś sobie chochoła którego potem obaliłeś.
Co do platformy - jest to w istocie, w rzeczy samej lewica. Pamiętam rządy platformy, wtedy też była propaganda w tvp i teraz też będzie. Lewakoeanie typu lgbt, invitro, ciśnięcie po
@Ksut_Melodi: Well... Przecież to logiczne, że p0lka wybierze chada z konfy niż przegrywa lewaka nawet z tym nie dyskutuję.

I nie agituje, po prostu uspokajam chuopów z tagu przed centrolewicowym rządem.

Apropo obietnicy i rozdawnictwa. PO tak nie rozdawało ludziom kasy łatwo jak PIS, tylko zauważyli, że jest taka mentalność, a nie inna, że muszą coś obiecać aby wygrać wybory - i zobaczymy jak to będzie.

Odnośnie Jarka, wielu przegrywów sympatyzowało
@PanHaroldHe: PO jako centrowcy ... powątpiewam i myślę, że za bardzo ich tutaj ,,wybielasz" jeśli można to tak nazwać. Np główny hejt na przegrywów tu na wykopie idzie od strony wyborców KO (szedł). Nie wiem jak z samą partią polityczną i związanymi z nią ludźmi. Ogólnie platforma kojarzy mi się z przestępczością. Albo to jest z powodu przypadku (grasowanie seryjnego samobójcy za platformy i mafie vatowskie) albo łyknąłem trochę propagandy pisu.