Wpis z mikrobloga

#konfederacja

Dla tego kraju nie ma już nadziei. Stado baranów. Najbardziej bawi wynik Trzeciej Drogi vel Polska 2050. W każdych wyborach to samo. Pojawia się pompowana z dupy formacja, która ma zebrać głosy największych naiwniaków, którzy nie zagłosują na PO, nabierając się na coś nowego. Za każdym razem ten sam schemat. Ruch Palikota, Wiosna, Nowoczesna, nawet Kukiz. Wszystko to daje radę jedną kadencję po czym łączy się z większymi i pojawia się kolejne nowe. Ile razy można nabrać się na to samo?

Czy PO czy PIS ten kraj dalej będzie zdychać. Jestem zadowolony tylko z tego, że większość polaków, tych samych, którzy głosują za każdym razem na to całe szambo nie będzie wstanie uniknąć tego wszystkiego. Nie będzie wstanie wyjechać czy zabezpieczyć się finansowo. Będą pić co sobie nawarzyli. Ale grunt, że będą mogli się wyskrobać #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
Najbardziej bawi wynik Trzeciej Drogi vel Polska 2050.


@DanteTooMayCry: A mnie nie. Mentzen sam sobie strzelił w stopę nie chcąc walczyć z PiSem, a więc elektorat przeszedł do 3D.
  • Odpowiedz
A mnie nie. Mentzen sam sobie strzelił w stopę nie chcąc walczyć z PiSem, a więc elektorat przeszedł do 3D.

@fervi: Konfederacja bez przerwy walczy z PiSem, to wy nie chcieliście walczyć z PiSem i w ich obronie walczyliście z Konfederacją.
  • Odpowiedz
@ibilon: Masz dziwną definicję walki z PiSem. To, że Mentzen mówił, że koalicji nie będzie to jedno. A potem politycy z PiSu byli #!$%@? na Konfę, że tak słaby wynik, bo mieli się dogadywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Masz dziwną definicję walki z PiSem.

@fervi: Wy macie. Rzekomo najważniejsze dla was to odsunięcie PiSu od władzy, a zakopujecie każde znalezisko o Konfederacji uderzającej w PiS, byle tylko potem mogliście atakować Konfederacją twierdząc, że nie walczą z PiSem.
  • Odpowiedz
to zobacz jak żałosną alternatywą musiała być konfa, skoro ludzie woleli zagłosować na jakiś nowy twór ;)


@PanLodowegoOgrodu: przyszedł do mnie kierownik magazynu i zaczął pieprzyć, że nie będzie głosował na #!$%@?ów od korwina ^^ druki kierownik skwitował, że chcą mu zabrać 500+ na 2 dzieci jak on ma 10000 na rękę także ten. Ludzi się programuje emocjonalnie bo logicznych argumentów i tak ponad połowa nie ogarnie.
@fervi nic dobrego by
  • Odpowiedz
Mentzen sam sobie strzelił w stopę nie chcąc walczyć z PiSem, a więc elektorat przeszedł do 3D.


@fervi: Prawda, Konfę zabiło to, że Mentzen uwalił akcję ##!$%@? a potem jeszcze Bosak odmówił podpisania odpowiedniego oświadczenia. Te dwie rzeczy zabiły Konfę jako alternatywę dla PiSu.
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry beka z konfiarzy, na następną kadencję mam pomysł, glsosujemy6na konfe ale tylko na kobiety na listach, tym samym konfederacja osiągnie większy wynik ale będzie się składać z samych kobiet
  • Odpowiedz
Ale grunt, że będą mogli się wyskrobać

Zobaczcie jak się konfiarz Ordo Iurisowy odkrył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może tej odpowiedzi nie usunie xD
  • Odpowiedz
Za każdym razem ten sam schemat.


@DanteTooMayCry: Za każdym razem ten sam schemat. UPR, Wolność i Praworządność, Kongres Nowej Prawicy, Koalicja Odnowy RP Wolność i Nadzieja, Konfederacja XD
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Fajnie że znasz dużo słów po angielsku, ale nie zmienisz tego, że oni podpisują się pod takim talibańskim dokumentem:

https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/

Lista sygnatariuszy
Krzysztof Bosak, Poseł na Sejm V Kadencji, działacz Ruchu Narodowego
Grzegorz Braun, reżyser, monarchista
dr Sławomir Mentzen, Wiceprezes partii Wolność
dr Jacek Wilk, Poseł na Sejm RP, Wiceprezes partii Wolność
Robert Winnicki, Poseł na Sejm RP, Prezes partii Ruch Narodowy
  • Odpowiedz
@zielonzielon:

Jeśli ten dokument jest dla Ciebie talibański vel fanatycznie religijny to jebnij mocno o mur, może Ci się poprawi.

Wykazujesz typowe oznaki prania mózgu. Typowe oznaki ogłupienia. Coś ala problemy 1 świata, gdzie typowi kawy z latte nie chcą sprzedać, bo się mleko skończyło i robi imbę na cały internet albo na kubku nie napisali jego imienia.

Jestem tylko ciekaw czy chociaż przeczytałeś to czy tak Ci ktoś dał (ewentualnie
  • Odpowiedz