Wpis z mikrobloga

Co trzeba mieć zamiast mózgu żeby twierdzić że jedyne afery platformy to zegarek czy ośmiorniczki?
Trzeba zacząć od tego że partia była założona przez służby wywiadu PRL, Olechowskiego i Czempińskiego (aresztowanego pod zarzutek korupcji przy prywatyzacji spółek energetycznych i LOT-u).
Mało? Każdy średnio rozgarnięty wiedział że za czasów PO-PSL mafia z byłych służb PRL miała swoje złote żniwa i była systemowo chroniona. Różnica do pis jest taka że jak przejmowali sądy, które uniewinniały aparatczyków, to robili to po cichu.
Najdroższe autostrady na świecie, pamiętacie? A pamiętacie że pieniądze się rozpływały a podwykonawcy masowo upadali bo nikt im nie płacił? Ten sam schemat był przy niemal wszystkich przetargach publicznych.
A dzisiaj wielcy obrońcy demokracji i Unii, haha, dobre.
Jeśli to wam nie wystarczy, albo jesteście za młodzi żeby pamiętać, lub może wtedy nie interesowaliście się polityką, to odsyłam do google albo do ojca lub dziadka, opowie wam co się działo.
Nie żebym pis szanował bo dla mnie to jeszcze większe szambo.
#wybory #popis #pis #po #koalicjaobywatelska #platformaobywatelska
  • 72
  • Odpowiedz
@Krupier
bo chyba nie rozumiesz różnicy. Wczesniej brali odpowiedzialność za afery i rozliczali ludzi, za pis ten zwyczaj przestał istnieć. Taka skromna różnica.
  • Odpowiedz
@Django09: Zamiast #!$%@?ć jak freethinker to zaproponuj jakaś realną alternatywę zamiast klasycznego #!$%@? w stylu ja brzydzę się KO i Pisem ale.... Jaka była alternatywa? Konfa i ich pokemony na listach? Niezrzeszeni? Nie pójście na wybory? Tylko podaj coś sensownego co miało realną szansę?
  • Odpowiedz
O największym kryminale w historii postkomunistycznej Polski jaką była kradzież 180 miliardów z OFE, które w ciągu 2 lat zostało przejedzone jakoś mało kto wspomina. A bezpieczne czasy finansowe właśnie z tego wynikały, ale jak emeryci zaczną tego odczuwać skutki minie zbyt wiele lat by połączyć kropki. Lepsza opcja od PiSu nie oznacza, że PO jest dobrą partią dla Polski, po prostu mniejsze zło


@Coxex: wytlumacz nam w takim razie, jak
  • Odpowiedz
@Enigmameister tak tak Leppera wielkiego polityka zabiły służby. Dzieci, większość z Was tego nie pamięta ale Lepper był marnym politykiem przedstawionym teraz jak bożyszcze XD to był taki trochę bardziej kulturalny janusz Kowalski
  • Odpowiedz
@Django09: na to chwile to było konieczne, żeby odsunąć PiS od władzy, ale entuzjazm w stosunku do PO-bis jest dla mnie szokujący. Sam dobrze pamietam jaki byłem wkurzony głosując 8 lat temu chcąc w identyczny sposób odsunąć PO od władzy. OFE, OLT express, lasy państwowe, amber gold, masowy wzrost liczy urzędników - tyle pamietam, a było tego dużo więcej. Jak czytam o tym, ze głównym problemem był zegarek Nowaka, albo ośmiorniczki
  • Odpowiedz