Wpis z mikrobloga

Żal mi wszystkich, tych od KO i tych od PIS umoczonych w ślepym przyjmowaniu punkty widzenia zaszczepionego przez polityków. Gardzę każdym kto patrzy przez pryzmat "ah, dobrze, że Ci drudzy przegrali", życząc im wszystkiego najgorszego. Aż przykro mi na was patrzeć, jak jesteście spolaryzowani i zmanipulowani. Zamiast zdrowo rozsadkowo rozliczać każdego polityka z osobna, to cieszycie michę że "wasza" opcja wygrała. Jak w ogóle za te obrzydliwe mordy można brać odpowiedzialność... i jeszcze mówić, że "to jest właściwy wybór", tym bardziej ufać politykom, którzy już pokazali swoj szacunek do obywatela w przeszłości. Pozdrowionka dla Was Polacy, którzy potrafią wyskoczyć z wora i spojrzeć na tych denatów umysłowych z dystansem #wybory #pis #po #ko
  • 9
Zamiast zdrowo rozsadkowo rozliczać każdego polityka


@KintabreH: no i właśnie zdroworozsądkowo ludzie doszli do wniosku, że jednak trzeba usunąć Kaczyńskiego ze sterów państwa, a ty dorabiasz wielką filozofię bo hur dur jedno zło. Może najwyraźniej nie jedno, wnioskując po frekwencji, ostatnich latach i chociażby stanie państwowej telewizji
@OsamaPepe: argumentacja z zielonką w ogóle do mnie trafia, szczególnie gdy mówi to do mnie nastoletnia wykopowa mafia. Konfederacja jest podobnie śmierdzącym klockiem jak wcześniej wymienione partie i widzę jej mankamenty. Po prostu żałośnie patrzy się na Was, gdy ekscytujecie się wygraną jakiejś partii jakby to był Wasz życiowy sukces, a tak na prawdę znamy realia i wiemy się skończy ten mezalians. Jutro 8 rano i ciągniemy to życiowe guano.