Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka: od jakieś 2,5 godzin oglądam sobie TVN24 i nadal nie dowiedziałem się jaki jest sondażowy wynik...referendum xD W ogóle nic, słowa, null, zero tematu, jakby takie wydarzenie wczoraj nie miało miejsca - czaicie to? Mimo, że nadają na żywo program specjalny i ogólnie czekając na konferencję PKW nie mają nic do pokazania, poza 19 pokazaniem powtórki wystąpień liderów partii po ogłoszeniu wyników, to na temat referendum nawet się nie zająkną xD

Niech tylko ktoś mi powie, że ta stacja ma coś wspólnego z obiektywizmem i tylko TVP kłamie to mu napluje na ryj.

#polska #wybory #polityka #wyboryparlamentarne #media #tvpis #tvn24
  • 33
@SmellySocks: Tak się składa, że oglądałam też wcześniej TVP Info i oni jakoś podali sondażowe wyniki referendum. Nawet grafika na pasku przez jakiś czas była wyświetlana co właśnie to zainspirowało mnie do dodania tego wpisu bo spróbuj dowiedzieć się czegoś na temat rederendum z anteny TVN24.
TVN to pro POwska szujnia. PiS ma TVP. PO ma TVN


@starstar-wars: No ja to wiem od dawna ale niektórzy twierdzą, że problem leży tylko w TVP a jak zapytam takiego jaką ma raceptę na rozwiązanie problemu TVP to nie potrafi zapronować nic konstruktywnego xD Dla nich problem będzie roziązany (na chwilę) do czasu obsadzenia zarządu ludzmi zwiazanymi z PO. A jak się znudzi i zaczną spiewać 100-lat Tuskowi to znowu
TVN nie wykupił u Ipsosu exit poola referendalnego, na sondaż referendalny złożyły się TVP i Polsat, na wyborczy - trzy stacje.


@marc1027: Ooo poważna stacja informacyjna widać. Pełna profeska. No tak, TVN nie wykupił bo lider opozycji wcześniej uroczyście unieważnił referendum. No tak, to ma sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@amelinowa: Chyba sobie kpisz symetrysto, jak już zobaczyłeś ten wpis to musiałeś zobaczyć inny w którym opisałem skale manipulacji w porównaniu do poprzednich rządów a tych które dzisiaj się kończą. Jedyny wasz argument za symetryzmem jest sto lat dla Tuska vs codzienne 8 letnie plucie w ryj w głównym wydaniu wiadomości każdemu kto nie zgadza się z PiS, sam usuń konto bo jesteś ślepy bardziej niż Steve Wonder.