Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Blackpillowcy i przegryw tak bardzo analizują wszystkie blackpillowe dowody a wciąż nie mogą zdecydować co jest ważniejsze, morda czy wzrost. A jeśli wzrost to przy jakiej mordzie, a jeśli morda to przy jakim wzroście. Podobno przy 175 morda ważniejsza ale jak masz 174 to już nie bo każdy ma miarkę w oczach i widzi ten 1 czy 2 cm xd Jeśli 180 to jak masz 178 to over ale różnica między gościem 168 a 172 to już żadna różnica i wszyscy są w jednym worku. Odrealnienie level hard a najgorsze w tym wszystkim że z takimi problemami jeśli się zmagacie w życiu to tak naprawdę żadne problemy. Inna sprawa to morda, jak masz hunter eyes pod kątem 30 stopni to jest ok ale jak masz pod 28 stopniami w stosunku do nosa i szczękę równą z ustami to over. Będziecie do końca świata dywagować na tym śmiesznym tagu ale nigdy nie dojdziecie do prawdy xd I tak minie kolejny rok, ludzie których będziecie oczerniać albo wyśmiewać ogarną sobie życie a wy po 40 dalej jak dzieci będziecie się kłócić czy wzrost czy morda xd
#przegryw #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
@mirko_anonim: stary.... na to jest wzór: wzrost / (punkty za facjatę) * π i to wszystko mnożysz przez liczbę którą zna przegryw z 7 stopniem wtajemniczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: To nie jest takie proste. Ustalmy, że atrakcyjność będziemy mierzyć w skali 0-1. Będzie jakiś punkt, powiedzmy 175cm, gdzie każdy dodatkowy centymetr będzie znacznie zwiększał atrakcyjność, aż do 190cm. Powyżej 190cm, atrakcyjność prawie nie będzie rosła. I tak samo poniżej 170cm, nie będzie już żadnej różnicy, nie zależnie, czy ktoś ma 162, czy 167, atrakcyjność będzie wynosiła 0.

Tak samo będzie dla mordy i stosunku szerokości barków do bioder (te
Pobierz Felixuenjoyer - @mirkoanonim: To nie jest takie proste. Ustalmy, że atrakcyjność będz...
źródło: atr
@mirko_anonim: Cześć pędzlej, widzę, że nauczyłeś się robić krótsze posty.

przy 175 morda ważniejsza


Tak, bo czymś musisz przyciągnąć kobietę. Jeżeli nie masz tych ~185cm wzrostu to musisz mieć dobrą mordę.

różnica między gościem 168 a 172 to już żadna różnica


No to akurat spora różnica, bo 172 to niski ale jeszcze nie auto-over za sam wzrost. Ale jak jesteś sub170 to nie ma znaczenia czy 168 czy 162- jesteś karzełkiem,
Anonim (nie OP): Post typu:

Euklidesowcy i filozofowie tak bardzo analizują wszystkie rozwiązania paradoksów a wciąż nie mogą zdecydować czym jest stos. Podobno po zostawieniu jednego ziarna już nie jest stosem, ale jak dołożysz kilka z powrotem to już tworzą one stos bo każdy ma miarkę w oczach i widzi to jedno czy dwa ziarenka xd


✨️ Autor wpisu (OP): @power-weak obserwuję Twoje wpisy i zauważyłem że Twoją specjalizacją jest wzrost. Najpierw mówiłeś że Twoje 176 cm to jest ok, teraz wydaje mi się że zmieniasz powoli narrację. Moim zdaniem wcześniej już miałeś kompleksy (niepotrzebne przy tym wzroście) i starałeś się przekonać, zająć inne stanowisko niż popularne stwierdzenia randomowych przegrywów na tagu. Dam Ci radę, lepiej odstaw te dwa tagi #przegryw i #blackpill bo Ciebie nie dotyczą
@mirko_anonim

zauważyłem że Twoją specjalizacją jest wzrost.


Nie prawda moją specjalizacją jest moja seksualność( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najpierw mówiłeś że Twoje 176 cm to jest ok, teraz wydaje mi się że zmieniasz powoli narrację.


To prawda już powoli zmieniałem narrację że jednak moje 176cm to nie Ok bo wtedy miałem kompleks wzrostu i dlatego tak mówiłem teraz już nie mam i uważam że wzrost 170cm+ dla mężczyzny jest
I tak minie kolejny rok, ludzie których będziecie oczerniać albo wyśmiewać ogarną sobie życie a wy po 40 dalej jak dzieci będziecie się kłócić czy wzrost czy morda xd


@mirko_anonim: No nie, blackpillowcy mają raczej już raczej życia ogarnięte (brak dziewczyny to nie jest wyznacznik ogarnięcia życia, jak ktoś ma mieć dziewczynę kiedy żadna go nie chce?). A postujemy sobie bo możemy w wolnych chwilach.
Ci już wchodzący w takie nieistotne