Wpis z mikrobloga

właśnie zdałem sobie sprawę, że nie nadążam za technologią i chyba się zestarzałem.Zobaczyłem, że już kilka lat temu wyszła zremasterowana wersja Call of Duty: Modern Warfare czyli Call of Duty: Modern Warfare Remastered i w sumie pomyślałem czemu by nie zabrać i cofnąć się do lat licbazy i nawet chcę normalnie legalnie kupić bez żadnego piracenia. Ale kurde chyba nie ogarniam. Czy da się to kupić w wersji fizycznej na płytkach? Czy teraz wszystko się kupuje na jakiś platformach typu steam? Jak to w ogóle działa? Bo widzę, że na allegro jest wiele ofert kupna Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered na steam w o wiele niższych cenach niż bezpośrednio na steam, ale jaką mam pewność, że takia kupiona na allegro gra pod steam będzie działać? I w ogóle czy, żeby grać na pc przez steam muszę mieć stały dostęp do internetu, czy grę pobieram zplatformy na dysk? Pomóżcie starzejącemu się mirkowi ( ͡° ʖ̯ ͡°) #technologia #komputery #grykomputerowe #callofduty #steam
  • 8
@szybkijakpoybany ja to zauważyłem lata temu. Czasem kupiłem sobie ulubione gry z lat młodości i już to nie dawało takiej radości jak wcześniej. Owszem, utraciło się godziny przed "złodziejem czasu" ale nie dawało takiej frajdy jak za młodszych lat. Co dziwne, niby człowiek uczy się całe życie i powinien te gry przejść bez problemu, to właśnie napotykałem pełno problemów w ukończeniu gier i były dla mnie nawet na najłatwiejszym poziomie dość trudne