Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ludzie na tagu #blackpill są jacyś odrealnieni albo są zwykłymi trollami? Że jakiś maciuś z wioski na podkarpaciu 165 cm i mordą 4/10 piszę do typa 175 z miasta wojewódzkiego i mordą 7/10 że dla niego over? Ludzie z blackpill i #przegryw są dziś tak odrealnieni że biorą się za badania naukowe które po pierwsze są tylko badaniami naukowymi, a po drugie biorąc się za ich głoszenie dodają jakąś emocje do nich żeby tylko sobie nawzajem dowalać. Jesteście takim samym sortem jak feministki. Jak wiadomo fanatyzm przyciąga tylko ludzi głupich. Normalni ludzie poczytają o blackpillu coś, może przemyślą i wracają do swoich obowiązków. Ale nie osoby z tagu przegryw i blackpill którzy mielą temat bez końca. Najgorzej gdy chcą wrzucić ludzi lepiej wyglądających od siebie, wyższych o 10 cm (gości na przykład po 175) do jednego worka. Po co? Wydaje mi się że z zawiści. Gdybyście się obudzili następnego dnia wyżsi o 10 cm nie byłoby Was na tagu a gdy ktoś mający UWAGA 175 cm wzrostu ma dziewczynę to albo się śmiejecie że wymyśla albo zastanawiacie się ile musiał się natrudzić aby zdobyć dziewcynę. Jesteście bardzo zakompleksieni i żadna odpowiedź w stylu "cope" albo ironiczne żarty z lenny facem tylko utwierdza mnie w przekonaniu że mam do czynienia z osobami które są zawistne. Podchodźcie do życia dalej przez pryzmat wykresików i badań naukowych na temat tego jaki norwood (czy 1 cm zakola dalej czy bliżej) skreśla Wam dostęp do kobiet do daleko nie zajedziecie i dobrze w sumie bo jesteście tak zapatrzonymi fanatykami że nawet zdroworozsądkowe przegadanie Wam kilku tematów nie dojdzie do tych pustych głów. W mojej ocenie być może macie pociąg do innych facetów wielokrotnie częściej oceniając ich mordy w skali 1 do 10 albo wzrost albo rodzaj zakoli.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim Jedynie czymś się zgodzę to w temacie wzrostu 170cm+ to nie żaden karzeł jak wiele tutaj ludzi mówi a normaly Wzrost jeszcze lepszy są ludzie Którzy nazywają 180cm "karzeł" i mówią że mają niski wzrost XD co to reszty to to jest tak zwane "Cope" Każda dziewczyna będzie lubiała wysokich i ładnych nie dziw się że jak ktoś jest niski i brzydki a chce dziewczyne to będzie śledził Tag Blackpill 24h
Anonim (nie OP): Jakiś norman pisze swoje brednie. Miałbyś wygląd przegrywa, albo chada to tylko potwierdzałbyś czarną pigułkę.
Blackpill wyśmiewają normiki, bo u nich liczy się redpill.
Chad wie, że wygląd to wszystko, tak jak przegryw. Normik kołpuje, maksuje, grinduje, pajacuje.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
Anonim (nie OP): Niech zgadnę, masz 175 cm wzrostu i norwood 3+ więc próbujesz wyprzeć fakt bycia subhumanem w oczach kobiet? Możesz sobie wmawiać farmazony w celu pocieszenia się, ale natury nie oszukasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
✨️ Autor wpisu (OP): Mam 176 i norwood na poziomie lekkiej dwójki ale to i tak niedługo bo za niedługo idę na przeszczep. Kiście się w swoim sosie przegrywy, mnie w to nie wciągniesz. A co do kobiet to mam kobietę. Napiszesz ironicznie że blackpill obalony czy będziesz próbował mi wmawiać jak bardzo musiałem się starać żeby ją zdobyć? (bo wcale nie musiałem)

Anonim (nie OP): Już to widzę jak lekarz kwalifikuje "lekki norwood 2" do przeszczepu xD, chyba że robisz to wbrew zaleceniom - wtedy nie różnisz się niczym od typowego blackpillowca który zna swój wzrost oraz położenie oczu w czaszce co do milimetra. Odnośnie twojego "obalenia blackpilla" to kobiety potrafią na pewien ograniczony okres czasu wstrzymać w sobie obrzydzenie przed subhumanem o twoich parametrach o ile przynosi im to korzyści. Prędzej czy
@mirko_anonim: I po co cały ten post? Jak nie chcesz to nie czytaj, czarnolistuj. Chyba że prawda jednak boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomijając statystki które dają pogląd na sytuację - jednak ludzie widzą po własnym przykładzie jak jest ciężko. Chady, oski nawet normiki nie rozumieją. To tak samo jak kobieta która codziennie ma XX wiadomości nie zrozumie czym jest samotność, gdzie chuop nie dostanie jednej przez