Wpis z mikrobloga

Pogłosowane. Powiem wam ze w zyciu nie widzialem tylu polakow na raz w Vancouver, a staram sie mocno z polonia stykac. Pelna profeska, nawet slyszalem jak dwie panie w srednim wieku na ulicy miedzy soba rozmawialy kogo z jedynej propolskiej opcji wybrac, aczkolwiek sredni wiek obstawiam na jakies 60+ xD
Pan z komisji mowil, ze od 20 lat pracuje w konsulacie i nigdy nie bylo tylu ludzi co teraz, wliczajac korespondencyjne. Jest nadzieja powiem wam.
#wybory
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yhbgrobdoivbvwamsv nietrudno zgadnac. moglbym tam mieszkac ale tylko w lecie. lub gdyby pogida z sierpnia byla caly rok. no ale nigdy nie moze byc idealnie. piekne miasto i okolice, cala kanada zreszta jest piekna. scrollowalem po tagu wybory i tak mi sie stare czasy przypomnialy. czym sie zajmujesz w van?
  • Odpowiedz
moglbym tam mieszkac ale tylko w lecie.


@presburger: no wlasnie nie wiem czy gorsza jest zima gdy pada i jest chlodno czy lato gdy pada i jest duszno i goraco.
Van jest piekne, ale ja mowie ze od 5 pietra w gore, bo ponizej widac caly syf i bezdomnych xD
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv haha, dobre! hastings zasrana cpunami jak dawniej czy juz brakuje im miejaca in zalegli sie dalej? pamietam jak tam pierwszy raz zaszedlem bedac w sumie dzieciakiem a cpuneria kłuła sie na odleglosc dloni przy mnie, potem tam sie juz nie zapedzalem :)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv nie, nie, wrocilem do pl. bylem rok na workinf visa dawno temu. super czasy. z usa mam niemile wspomnienia jak podjechalem tam w kierunku Seattle ppd sama granice i zaczalem zdjecia pstrykac to mnie officer o--------l i musialem sie tlumaczyc kilka godzin w jakims tam biurze przy granicy a moze to juz bylo na terenie usa nie wiem ale wygladalo to wtedy c-----o :) dobrze ze kolezanki meksykanki nie wzialem
  • Odpowiedz