Wpis z mikrobloga

#telefony #android #iphone #samsung #pixel
Szukam nowego telefonu i pod uwagę biorę:
*iPhone 14/14pro - dobry aparat, znajomi zachwalają przejście z androidów i plusem jest to że fajnie trzymają cenę
*Samsung s23 - dobra wydajność, aparat, android
*Google pixel 8/8pro - jak wyzej plus czysty android z dobrą ceną, ciekawymi funkcjami aparatu

Nie ukrywam, że póki co skłaniam się do pixela 8pro, ale dalej nie jestem do końca przekonany.
Który z tych jest najsensowniejszy? Czy może polecacie coś innego?
  • 11
@WasNaKolanie: ja myslalem nad 14 pro max, s23 ultra ( ale ten odpadl na starcie przez ekran ) i wybralem pixela 8 pro na którego czekalem od +- sierpnia, cena by mogla byc troche mniejsza ale jakos się przeżyję. Oglądalem wiele testów i jakos super się nie grzeje, bateria spoko dziala no i aparat wisienka na torcie ;) swoją sztukę dostanę za kilka dni bo jakis problem z dostepnoscia wersji 256gb
@WasNaKolanie: nie będę obiektywny ale niedawno zmieniłem z iPhone 13 na 14 pro i jak byłem zadowolony, to jestem jeszcze bardziej. Zwykła 14 to najmniejszy upgrade jaki kiedykolwiek powstał. Weźmiesz 13 pro to masz ten sam procesor a zdecydowanie lepszy sprzęt. Jak budżet pozwala 14 pro i się nie zastanawiaj.

Gdybym miał brać androida dzisiaj to Pixel. Przez ileś jak nie naście lat iPhone miałem podchody do Samsungów i zawsze jakiś
@WasNaKolanie: Ja właśnie się przesiadłem z Androida na iOS, dokładniej na iPhone 15 Pro. I szczerze są niektóre rzeczy co wkurzają, ale teraz zauważam coraz więcej zalet i działa jak miód malina, a jestem zwolennikiem rozwiązań google i do teraz na iOS wciąż wolę używać z apki google itd. Ja osobiście polecam ci pobawić się tym co nigdy nie miałeś, za kilka lat zawsze możesz wrócić do swojej starej znanej marki.