Wpis z mikrobloga

@DonPablito Manipulacja jest manipulacją czy w niej weźmiesz udział czy nie. Odmawiając pobrania karty referendalnej jedyne co osiągniesz to oznajmisz wszystkim w komisji na kogo masz zamiar głosować.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Na kogo niby? Ja nawet nie wiedziałem że ktoś do tego namawia, nie oglądam tv.

To forma protestu, np w rosji protestują przeciwko fałszerstwom wyborczym oddając puste karty.
  • Odpowiedz
@DonPablito Oddanie pustej karty ma sens, ale odmowa jej pobrania to jakaś bzdura. I zgadnij które opcje polityczną są na tyle sprytne żeby doradzać to swoim wyborcom.
  • Odpowiedz
@CheSlaw: Jedno i drugie ma tyle samo sensu xD I tak każdy będzie miał to w dupie, tak samo jak wynik tego psedu-referendum.

Mam tylko nadzieję że uda się pociągnąć do odpowiedzialności organizatorów.
  • Odpowiedz
Manipulacja jest manipulacją czy w niej weźmiesz udział czy nie. Odmawiając pobrania karty referendalnej jedyne co osiągniesz to oznajmisz wszystkim w komisji na kogo masz zamiar głosować.


@CheSlaw: Jedynie na kogo masz zamiar NIE głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: wydaje mi się że codziennie widzę ten sam wątek i najpewniej zadajesz pytanie, udajesz głupiego jak czytasz argumenty i lecisz dalej z pisowskimi frazesami o fajnopolakach i oblężonej przez TVN twierdzy.

Dlaczego nie warto głosować? Bo pytania swoją konstrukcją co najwyżej narzucają pewien scenariusz, zamiast istotnie pytać o ważne kwestie.
1. Co jak popieram wyprzedaż tych nierentownych przedsiębiorstw do których mimo różnych starań dokładamy przez wiele lat? Zagłosuje na tak
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv a ja jestem „fajnopolakiem” (czyli nie jestem pisowskim kretynem) a referendum biorę.
Pytania są tendencyjne, głupie, skrojone pod Mariuszów i Karyny z IQ<60 niemniej uważam, że warto oddać głos jak się czuje. Niechciałbym przy wygranej opozycji by robili pewne rzeczy co do których pytania są w referendum.
  • Odpowiedz
Ale jak zapytasz dlaczego, to jedyne co potrafia to wybelkotac ukazujaca niska inteligencje parafraze "bo w tvn byl EKSPERT i tak powiedzial

@yhbgrobdoivbvwamsv: nie biorę udziału w szopce w której nie ma żadnych pytań tylko tezy partii rządzącej
a teraz z powrotem do budy jak już 60gr za wpis zarobiłeś
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ja nie biorę udziału w referendum, bo nie ma w nim sensownych pytań, na przykład w takich tematach, które dzieliły Polaków ( aborcja, handel w niedzielę, legalizacja konopi ) Całe referendum jest sponsorowane i agitowane przez fundacje spółek skarbu Państwa i państwowe przedsiębiorstwa, choć nie powinno tak być. Czy to jest merytoryczna odpowiedź dla Ciebie?
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: protip przyjacielu:

Jeśli widzisz, że neuropa na wypoku, a Ostaszewskie, Ochojskie i inne pokemony w social mediach mówią, żeby coś zrobić w dany sposób to znaczy, że dla myślącego człowieka rozsądnie jest zrobić dokładnie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz