Wpis z mikrobloga

To co mnie rozwala w polskiej polityce to stosunek wyborców do polityków. Kosiniak, Hołownia, Tusk, Morawiecki i inni są nijacy, nie podejmują kontrowersyjnych tematów, DLATEGO właśnie się do nich nie zrażacie. A Korwin, Mentzen, Braun, Sośnierz piszą na KAŻDY temat dlatego macie okazję ich ATAKOWAĆ. Nie znaczy to, że Konfederacja jest gorsza od tych partii, to tylko znaczy, że inne partie mają tchórzliwych polityków, którzy się BOJĄ wypowiadać. A jak przyjdzie, co do czego, to się BOJĄ rządzić i podejmować decyzję. Dlatego mamy rządy jakie mamy, dlatego mamy uległość w polityce zagranicznej i brak reform w kraju.
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa
  • 15
@grim_fandango: Mam wrażenie jakby ten post pisał Korwin ze swoją "żelazną" logiką typu: dlaczego agresja młodych chłopców jest dobra dla społeczeństwa xD Nawet to akcentowanie słów wielkimi literami - wypisz wymaluj jak u Krula ;))) Przedawkowanie ewidentne, kolego, pora na detox
@Aik32fr45yd:
Konfederacja jest od dawna tępiona nawet jak jeszcze nie miała okazji kraść jak to robi choćby obecnie PiS. Powiedzenie, że kraść trzeba umieć i zgodnie z prawem świetnie się tu sprawdza. Według wyborców Konfederacja jest zła bo porusza tematy, których inni nie chcą poruszać oraz Konfederacja jest zła bo słowa polityków tej partii tłumaczy za fakty. Dlatego ludzie wolą być okradani niż głosować na Konfederację ale nie wszyscy. Są ci
@Kryspin013: Pokaż mi wyroki sądu. To, że ja mogę nazwać twojego ojca pedofilem i mieć racje, nie oznacza, że TY możesz osoby które nie zostały skazane prawomocnym wyrokiem sądu przedstawiać w taki sposób.


@siadatajta: Oni by ci mogli napluć w twarz a ty byś udawał, że deszcz pada. Jakie to usługi informatyczne wykonał berkowicz dla partii za które skasował 126 tys. zł a nikt z partii nie jest w stanie