Wpis z mikrobloga

Dlaczego w sklepie google play chcąc wyszukać i pobrać sobie jakąkolwiek z gier rockstara (Vice City, San Andreas, III, Max Payne) nie wyszukuje mi kompletnie nic? Tak jakby te gry wcale nie istniały? Też tak macie?
#android
#smartfon
#telefony
#grymobilne
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dbcoop: To samo co przy san andreas. "Produkt jest niedostępny". Już wiem, że chodzi o tę z-----ą weryfikację wieku na koncie google i przez to nie pokazuje mi w sklepie play niczego, co ma oznaczenia pegi +18
  • Odpowiedz
@101101101: xd, mam tak stare konto, że jeszcze przy zakładaniu nie trzeba było daty urodzenia podawać. Przez jakiś czas faktycznie na YT se 18+ obejrzeć nie mogłem, ale im przeszło. Gdzieś co tydzień mi wyskakuje prośba o podanie daty urodzenia, a nie nie nie nie ma takich. A ta gierkę normalnie w sklepie Play widzę do ściągania
  • Odpowiedz
  • 0
@wypokowy_expert: Kurde, no popieprzone to jest. A co do oglądania filmików na youtube z oznaczeniem 18+ to faktycznie - też nie mogę takich włączyć. Co więcej - moje poprzednie konto gmail/youtube po prostu zablokowali w taki sposób, że nie mogłem się na nie już wcale zalogować, bo kończyło się komunikatem, że konto zablokowane i żeby odblokować mam przypisać kartę kredytową do konta google, albo wysłać skan dowodu, żeby potwierdzić wiek.
  • Odpowiedz