Wpis z mikrobloga

Zakolak zgłasza się na tag. Bez wahania dermatolog mi dała finasteryd. Podobno są dobre efekty. Ludzie go stosują. Tylko pytała mi się czy mam stałą parterkę xD. I tak jestem na snri. Nawet tak się dobrze czułem, nie byłem zalękniony, że mógłbym powiedzieć, że nigdy nie za rękę. Od razu poszedłem do apteki. Cyk 4 opakowania, raz dziennie i wizyta w lutym.

#przegryw #zakola #lysienie #qewnakwadracie
Pobierz qew12 - Zakolak zgłasza się na tag. Bez wahania dermatolog mi dała finasteryd. Podobn...
źródło: Fin
  • 34
@qew12: bierz zamiennik i nie przepłacaj, cena Nezyru to naciąganie ludzi, kupuj Finahit lub Finapil co tańsze u ciebie w aptece. Gadanie o ludziach źle czujących się na finie to nocebo, ludzie nasłuchają się historii z neta i sobie wmawiają problemy, których nie mieliby gdyby się nie bali. Gdyby razem z finem zaczęli osłonowo łykać tabletki na energię i libido ze sproszkowanych rogów nosorożca to by mówili, że ich chroni przed
@bojackHorsemanPatataj: Po przeszczepie i tak musisz brać fina żeby ci włosy poza tymi przeszczepionymi nie wypadały. Niestety w Polsce często dostając fina, dostajesz zalecenia żeby brać 1mg dziennie, gdzie nie jest to zazwyczaj potrzebne i przez to są częste uboki.

W razie uboków możesz przejść na mniejsze dawki, rzadsza częstotliwość, topicala - no ogólnie są różne opcje, a ta dawka 1mg nie zawsze jest potrzebna...
Ja też biorę fina od 3 miesięcy i jakoś nie czuję różnicy w libido, chociaż zawsze miałem wysokie. Co gorszę, nie widzę różnicy w wypadaniu włosów, jak wypadały tak dalej wypadają, ale może to kwestia tego, że za krótko go stosuję. Być może włosy zagęściły się jedynie na koronie głowy. Ale u Ciebie @Irciu jest świetny efekt, gratki.