Wpis z mikrobloga

łatwo tak mówić jak jesteś bogaty i sławny xD


@biauekWladcaJajek: no ja właśnie nie jestem ale to jest gość po depresjach, jego laska popełniła samobójstwo itepe

żyjąc w XXI wieku w polsce nawet jak nie masz żadnych pieniędzy, to sobie możesz nie pracować, podróżować po UE i zawsze jakiś przytułek da ci jedzenie i ubranie
myślisz że jak byś wygrał milion to by coś się zmieniło w twoim życiu?
@mstasiek: ja mogę gadać "Pieniądze rozwiązują absolutnie wszystkie problemy w życiu" a bogaty że nie i tak do bólu. Prawda jest taka że jednemu kasa starczy, walnie się na plaży i będzie pił drinki do końca życia, a drugi chce czegoś więcej od życia, rodziny, itd. Tylu ilu jest ludzi tyle różnych scenariuszy.
@biauekWladcaJajek: ja tutaj odpowiedziałem na twój komentarz do cytatu Jima. On tam bardziej odnosi się do kwestii psychicznych (prawdopodobnie chodzi o depresję) niż materialnych. No i z tym się zgodzę. Pieniądze rozwiążą problemy materialne, ale nie psychiczne. Powiesz zaraz: ale przecież jak masz hajs to możesz sobie pozwolić na psychologa/psychiatrę. No tak, możesz. Ale terapia nie zawsze = wyleczeniu z problemów.