Wpis z mikrobloga

Mirki, czy jest może jakies przystępne źródło wiedzy na temat tego, co zrobił/zrobi PiS żeby domknąć system podczas potencjalnej trzeciej kadencji i zafundować nam Węgry? Mam ziomka, który jest jeszcze niezdecydowany jak odda głos, ale wczoraj powiedział mi, że chyba jednak na Konfe, bo mniej przerażająca dla niego jest trzecia kadencja PiSu + Konfederacji, niż opozycji. Na sugestie, że po trzeciej kandencji już nie będzie miał za bardzo jak głosować to mnie wyśmiał, że to czyste banialuki.
#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #pis #bekazpisu
  • 12
@Karmazynowa_Kawka przejmowanie kolejnych mediów (nie wszystkich będą bronić Amerykanie jak TVNu), ograniczanie roli samorządów w decyzyjności i jednocześnie dalsze zmiany zabierające im kasę ale przede wszystkim zmiana ordynacji na mieszaną - były takie plany już teraz ale nie zgodziliby się koalicjanci. Przy obecnej strukturze ordynacja mieszana daje właściwie pewne rządy PiS
@Wokawonsky: Ah czyli ty jesteś z tych co ci płacą, a nie debil xD

Wszyscy wiedzą, że konfa jak nie pójdzie w koalicje z pisem to 50% posłów po prostu przejdzie do pisu i tyle będzie z waszych bajeczek.

@Karmazynowa_Kawka Włącz sobie jakąs listę afer pisu i wybierz co cię interesuje. Zasadniczo lepiej żeby głosował na konfę niż na PiS, jak nie chce głosować na opozycję.

Jeśli jest jakiś ociemniały i
Wszyscy wiedzą, że konfa jak nie pójdzie w koalicje z pisem to 50% posłów po prostu przejdzie do pisu i tyle będzie z waszych bajeczek.


@cwlmod: wszyscy, czyli Jackowski i trolle chcący zdyskredytować konfę i siejący ferment?
Baw się w swoje urojenia ile chcesz xD


@cwlmod: merytorycznie. Zagiąłeś mnie xD nie masz żadnych dowodów ani na koalicję konfy z pis, ani na rzekome przejścia po wygranych wyborach, siejesz ferment i mówisz, że ja mam urojenia.