Wpis z mikrobloga

Nie wiem co tego poranka jest śmieszniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspierający ruskich troll zarzucający wykopkom ze w sprawie Izraela maja krew na rękach

Czy ten sam troll piszący o tym jak Izrael stworzył hamas i ( w domyśle) zmusił palestynczykow do popierania go

Ale jedno jest pewne. Ruscy nie mogli tego konfliktu ot tak zostawić wiec również ich kundelki ujadają

#wojna #rosja #ukraina #izrael #palestyna
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grzesiok: Dokładnie. Można być pewnym, że jeżeli ktoś popiera ruskie ścierwo to popiera również ścierwo islamskie. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z barbarzyńskimi, religijnymi fanatykami przeciwnymi cywilizacji zachodu.
  • Odpowiedz
@Grzesiok najśmieszniejsze to jest popieranie terrorystów, opowiadanie się po którejkolwiek stronie może mieć dwa powody:
-kompletna nieznajomość historii,
-bycie delikatnie mówiąc bardzo złym człowiekiem,

Można być pewnym, że jeżeli ktoś popiera ruskie ścierwo to popiera również ścierwo islamskie. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z barbarzyńskimi, religijnymi fanatykami przeciwnymi cywilizacji zachodu.

@aaltonen: nie to co biedny pacyfistyczny izrael który wcale nie dokonuje czystek rasowych xD
  • Odpowiedz
-kompletna nieznajomość historii,

-bycie delikatnie mówiąc bardzo złym człowiekiem,


@Deska_o0: To tylko wybieranie mniejszeg zła którym jest Izrael.
Pacyfizm w walce z terrorystami nigdy się nie sprawdza. A malowanie kredkami tak jak w Europie da kolejne zamachy.
  • Odpowiedz
To tylko wybieranie mniejszeg zła którym jest Izrael.


@Yurakamisa: dlaczego twierdzisz że izrael to mniejsze zło? popierasz czystki etniczne które prowadzą od lat, oraz wysiedlanie zamieszkiwanych terenów? uwazasz to za mniejsze zło ponieważ mordowani są muzułmanie, a nie żydzi czy o co chodzi?

Pacyfizm w walce z terrorystami nigdy się nie sprawdza.


@Yurakamisa: dokładnie, dlatego terroryści z hamasu atakują terrorystów z izraela
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Palestyna zaczeła głupią wojnę która przegrała.
Następnie wojowała jeszcze kilka razy za każdym razem przegrywając.
Potem to już sobie stworzyli terrorystów którymi niszczą wszystkie rozmowy pokojowe z Izraelem.

Dziw się że miarka została przegięta xd
  • Odpowiedz
Dziw się że miarka została przegięta xd


@Yurakamisa: a jesteś w stanie odnieść się do tego co ja piszę, czy musisz odnosić się do swoich urojeń których autorstwo następnie w żałosny sposób starasz się mi przypisać?
  • Odpowiedz
dlaczego twierdzisz że izrael to mniejsze zło?


@Deska_o0: Nasza grupa kulturowa. Praktycznie wszystkie duże konflikty są rozpoczynane przez palestyńczyków a nie żydów. Żydzi chcieli kilkadziesiąt razy podpisywać traktaty pokojowe to palestyńczycy musieli je zrywać bo im nie pasowały.
Żydzi dogadali się z innymi państwami w regionie co zapewniłoby spokój w okolicy. Ale hamaśnikom się to nie spodobało.
Araby mieszkające w Izraelu również nie mają złych warunków. Spora autonomia, język urzędowy
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: pytałem czy popierasz czystki etniczne jeżeli te dotyczą muzułmanów, mogłeś po prostu napisać tak, usprawiedliwienie izraelskich terrorystów do mnie nie trafi, koordynowałem przez ponad pół roku projekt w ejlacie
  • Odpowiedz
usprawiedliwienie izraelskich terrorystów do mnie nie trafi


@Yurakamisa: miałem nadzieję że dasz radę zrozumieć tak krótką informacje, przeceniłem cię, zaraz pewnie wyskoczysz z tym że skoro pluję na terrorystów z izraela to muszę popierać terrorystów z palestyny, wszak świat jest zero-jedynkowy, a izreal obecnie przedstawiany jest jako "ten dobry"
  • Odpowiedz
No przecież chcesz aby izrael przestał zabijać hamasników co równa się z zabijaniem żydów przez terrorystów.


@Yurakamisa: tylko w twoich urojeniach, żałosne że próbujesz przypisać ich autorstwo mi, ale mogę zrozumieć skoro próbujesz mnie atakować nie mając dosłownie żadnych realnych argumentów


Widać już czyją
  • Odpowiedz
@Deska_o0 popierasz obcinanie głów i gwałcenie dzieci oraz kobiet które Hamas prowadzi od lat, oraz strzelanie do bezbronnych ludzi na ulicach miasta? Uważasz że to mniejsze zło ponieważ mordowani są żydzi, a nie muzułmanie czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
tylko w twoich urojeniach, żałosne że próbujesz przypisać ich autorstwo mi, ale mogę zrozumieć skoro próbujesz mnie atakować nie mając dosłownie żadnych realnych argumentów


@Deska_o0: To twoim argumentem jest to że Izrael powinien pozwolic zabijać swoich ludzi bo jak to tak zabijać hamas który ukrywa się w budynkach cywilnych.
  • Odpowiedz
najśmieszniejsze to jest popieranie terrorystów, opowiadanie się po którejkolwiek stronie może mieć dwa powody:

-kompletna nieznajomość historii,

-bycie delikatnie mówiąc bardzo złym człowiekiem,


@sepuqqu: odpowiem ci cytując samego siebie bo widocznie umknęło ci mimo iż powtórzyłem dwukrotnie
  • Odpowiedz
To twoim argumentem jest to że Izrael powinien pozwolic zabijać swoich ludzi bo jak to tak zabijać hamas który ukrywa się w budynkach cywilnych.


@Yurakamisa: znowu przedkładasz własne urojenia nad fakty, gdzie cokolwiek takiego napisałem? poproszę jakiś cytat w którym popieram terrorystów, niezaleznie czy izrealskich czy palestyńskich
  • Odpowiedz
znowu przedkładasz własne urojenia nad fakty, gdzie cokolwiek takiego napisałem? poproszę jakiś cytat w którym popieram terrorystów, niezaleznie czy izrealskich czy palestyńskich


@Deska_o0: Wszystkie twoje wpisy są pro palestyńskie i anty Izraelskie a pitolisz że strony nie wybrałeś xdd
  • Odpowiedz
Wszystkie twoje wpisy są pro palestyńskie


@Yurakamisa: pokażesz choć taki jeden czy znowu przedkładasz to co sobie ubzdurałeś nad to co przeczytałeś? podpowiem tylko że "terrorysta" nie jest pozytywnym określeniem, a używam go do opisu obydwu stron, oraz używam zamiennie hamas oraz palestyna ponieważ są to w moim odczuciu określenia tożsame mimo iż nie wszyscy palestyńczycy to terroryści

anty Izraelskie


@Yurakamisa: oczywiście że takie są, ale są one
  • Odpowiedz