Wpis z mikrobloga

Nie wiem co tego poranka jest śmieszniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspierający ruskich troll zarzucający wykopkom ze w sprawie Izraela maja krew na rękach

Czy ten sam troll piszący o tym jak Izrael stworzył hamas i ( w domyśle) zmusił palestynczykow do popierania go

Ale jedno jest pewne. Ruscy nie mogli tego konfliktu ot tak zostawić wiec również ich kundelki ujadają

#wojna #rosja #ukraina #izrael #palestyna
  • 23
@Grzesiok najśmieszniejsze to jest popieranie terrorystów, opowiadanie się po którejkolwiek stronie może mieć dwa powody:
-kompletna nieznajomość historii,
-bycie delikatnie mówiąc bardzo złym człowiekiem,

Można być pewnym, że jeżeli ktoś popiera ruskie ścierwo to popiera również ścierwo islamskie. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z barbarzyńskimi, religijnymi fanatykami przeciwnymi cywilizacji zachodu.

@aaltonen: nie to co biedny pacyfistyczny izrael który wcale nie dokonuje czystek rasowych xD
To tylko wybieranie mniejszeg zła którym jest Izrael.


@Yurakamisa: dlaczego twierdzisz że izrael to mniejsze zło? popierasz czystki etniczne które prowadzą od lat, oraz wysiedlanie zamieszkiwanych terenów? uwazasz to za mniejsze zło ponieważ mordowani są muzułmanie, a nie żydzi czy o co chodzi?

Pacyfizm w walce z terrorystami nigdy się nie sprawdza.


@Yurakamisa: dokładnie, dlatego terroryści z hamasu atakują terrorystów z izraela
@Deska_o0: Palestyna zaczeła głupią wojnę która przegrała.
Następnie wojowała jeszcze kilka razy za każdym razem przegrywając.
Potem to już sobie stworzyli terrorystów którymi niszczą wszystkie rozmowy pokojowe z Izraelem.

Dziw się że miarka została przegięta xd
Dziw się że miarka została przegięta xd


@Yurakamisa: a jesteś w stanie odnieść się do tego co ja piszę, czy musisz odnosić się do swoich urojeń których autorstwo następnie w żałosny sposób starasz się mi przypisać?
dlaczego twierdzisz że izrael to mniejsze zło?


@Deska_o0: Nasza grupa kulturowa. Praktycznie wszystkie duże konflikty są rozpoczynane przez palestyńczyków a nie żydów. Żydzi chcieli kilkadziesiąt razy podpisywać traktaty pokojowe to palestyńczycy musieli je zrywać bo im nie pasowały.
Żydzi dogadali się z innymi państwami w regionie co zapewniłoby spokój w okolicy. Ale hamaśnikom się to nie spodobało.
Araby mieszkające w Izraelu również nie mają złych warunków. Spora autonomia, język urzędowy arabski
@Yurakamisa: pytałem czy popierasz czystki etniczne jeżeli te dotyczą muzułmanów, mogłeś po prostu napisać tak, usprawiedliwienie izraelskich terrorystów do mnie nie trafi, koordynowałem przez ponad pół roku projekt w ejlacie
usprawiedliwienie izraelskich terrorystów do mnie nie trafi


@Yurakamisa: miałem nadzieję że dasz radę zrozumieć tak krótką informacje, przeceniłem cię, zaraz pewnie wyskoczysz z tym że skoro pluję na terrorystów z izraela to muszę popierać terrorystów z palestyny, wszak świat jest zero-jedynkowy, a izreal obecnie przedstawiany jest jako "ten dobry"
No przecież chcesz aby izrael przestał zabijać hamasników co równa się z zabijaniem żydów przez terrorystów.


@Yurakamisa: tylko w twoich urojeniach, żałosne że próbujesz przypisać ich autorstwo mi, ale mogę zrozumieć skoro próbujesz mnie atakować nie mając dosłownie żadnych realnych argumentów


Widać już czyją strone wybrałeś.


@Yurakamisa: trudno żeby nie było widać skoro sam napisałem to w pierwszym wpisie w tym wątku:

najśmieszniejsze to jest popieranie terrorystów, opowiadanie się po
@Deska_o0 popierasz obcinanie głów i gwałcenie dzieci oraz kobiet które Hamas prowadzi od lat, oraz strzelanie do bezbronnych ludzi na ulicach miasta? Uważasz że to mniejsze zło ponieważ mordowani są żydzi, a nie muzułmanie czy o co chodzi?
tylko w twoich urojeniach, żałosne że próbujesz przypisać ich autorstwo mi, ale mogę zrozumieć skoro próbujesz mnie atakować nie mając dosłownie żadnych realnych argumentów


@Deska_o0: To twoim argumentem jest to że Izrael powinien pozwolic zabijać swoich ludzi bo jak to tak zabijać hamas który ukrywa się w budynkach cywilnych.
najśmieszniejsze to jest popieranie terrorystów, opowiadanie się po którejkolwiek stronie może mieć dwa powody:

-kompletna nieznajomość historii,

-bycie delikatnie mówiąc bardzo złym człowiekiem,


@sepuqqu: odpowiem ci cytując samego siebie bo widocznie umknęło ci mimo iż powtórzyłem dwukrotnie
To twoim argumentem jest to że Izrael powinien pozwolic zabijać swoich ludzi bo jak to tak zabijać hamas który ukrywa się w budynkach cywilnych.


@Yurakamisa: znowu przedkładasz własne urojenia nad fakty, gdzie cokolwiek takiego napisałem? poproszę jakiś cytat w którym popieram terrorystów, niezaleznie czy izrealskich czy palestyńskich
znowu przedkładasz własne urojenia nad fakty, gdzie cokolwiek takiego napisałem? poproszę jakiś cytat w którym popieram terrorystów, niezaleznie czy izrealskich czy palestyńskich


@Deska_o0: Wszystkie twoje wpisy są pro palestyńskie i anty Izraelskie a pitolisz że strony nie wybrałeś xdd
Wszystkie twoje wpisy są pro palestyńskie


@Yurakamisa: pokażesz choć taki jeden czy znowu przedkładasz to co sobie ubzdurałeś nad to co przeczytałeś? podpowiem tylko że "terrorysta" nie jest pozytywnym określeniem, a używam go do opisu obydwu stron, oraz używam zamiennie hamas oraz palestyna ponieważ są to w moim odczuciu określenia tożsame mimo iż nie wszyscy palestyńczycy to terroryści

anty Izraelskie


@Yurakamisa: oczywiście że takie są, ale są one również anty