Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz obejrzałem ten cały program Kraśko z Mentzen-em.

No piękny program faktycznie rodem z TVP. Jak jestem za KO/Trzecia Drogą to ten program tak mnie w---w##, że aż musiałem iść zapalić i to rozchodzić.

Aż bym zagłosował na tą Konfederację gdybym miał 100% pewności, że nie wejdą w koalicję z PiS (w sumie sam nie wiem czy to nie jakieś sztuczki TVN i rozdmuchanie tej niby koalicji ale lepiej nie ryzykować).

Ja dobrze rozumiem, że Pan Kraśko popiera bombardowania dzieci w strefie Gazy oraz, że Tuska można pytać tylko z tego co powiedział a ludzi z Konferencji o wszystko co było mówione 5 lat temu i co nie ma związku z ich programem?
Czyli jak Palestyńczycy mordują dzieci to tragedia ale jak 2 miliony ludzi zostanie skazanych na ludobójstwo to już jest ok?

Żeby nie skończyło się tak jak w 1994 roku w Rwandzie tylko, że tam zabito 900k ludzi a ONZ też słało tylko wyrazy głębokiego żalu i stwierdziło, że taka sytuacja jak ludobójstwo już nigdy się nie powtórzy.

Ten kawałek powinni puszczać na studiach jak nie prowadzić rozmowy z politykiem i jak nisko może upaść poziom dziennikarstwa .

#polska #polityka #tvn #izrael #konfederacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas: Ale o co chodzi? Kraśko zrobił to czego Konfa chciała. Konfa o-----a TVN i mówi że TVP=tvn.

No to tvn potraktował ich dokładnie tak jak Memcen sam chciał.
  • Odpowiedz
@Caracas: Moim zdaniem szanse na koalicję z pisem są takie same jak innych komitetów (niskie). Wszyscy wiedzą, że to s---------o i powtarzają że koalicji nie będzie. Konfederacja + pis to manipulacja powtarzanavw kółko przez przeciwników Konfederacji aby odciągnąć od nich wyborców. Taka Trzecia Droga po wyborach prawdopodobnie się rozejdzie na psl i Polskę 2050 (Hołownia powiedzial: decyzja po wyborach), dlaczego np. PSL miałby mniejsze prawdopodobieństwo wejścia w koalicję z pis?
  • Odpowiedz
@Caracas: problemem nie jest koalicja której na 99% nie będzie, tylko to, że może się okazać, że PiS będzie miał wystarczającą większość, żeby z niewielką pomocą (czy zmanipulowaną czy kupioną) Konfederacji stworzyć rząd. Nawet jeśli potem wywaliliby tych posłów z Konfy, to oni już się w PiSie zadomowią.
Ponadto część światopoglądowa która przywędrowała do Konfederacji razem z Ruchem Narodowym, jest bardzo zbierzna (albo i nawet gorsza niż) z PiSowską częścią.
  • Odpowiedz