Wpis z mikrobloga

@Viado: Aż dwa razy sprawdzałem, czy to nie tvp, bo złapałem streama i nie znam prowadzących programy.
To co odjaniepawlili w tvn, przeszło wszelkie oczekiwania i zapukało od spodu do redakcji tvp. Od kilkunastu minut przetwarzam cringe, po obejrzeniu tego "wywiadu".
Najbardziej boli mnie, że mój stary, na bazie tej stacji, uważa że wie więcej o polityce niż inni i głosuje na tuska (_ )
@Viado: Ale się odpaliliście. Zamykać komuś legalnie działającą firmę? Zamordyzm pierwszej wody z ust najbardziej narzekających na ograniczenia kowidowe.

Prosta rada. Głosuj portfelem i pilotem. Oglądanie i udział w programach TVN nie jest obowiązkowy. Jeśli komuś się nie podoba, to zmienia nadawcę albo zakłada własną telewizję i walczyć o widzów na zasadach wolnorynkowej konkurencji promowanej przez Bosaka w wywiadzie u Rymanowskiego. To nie komunizm, żeby zakazywać komuś działalności.
@Viado: Ale jak to? Zakazywać działać prywatnej firmie? A gdzie prawa wolnego ryneczku! Uprzedzam, że realnym progiem wejścia nie jest koncesja, tylko miliardy zł. A akurat chciałem głosować na Konfederację. Znalazłem inwestorów z USA z którymi chcieliśmy założyc firmę medialną i nabijać się z Konfederacji i ich (anty)wartości. Myślałem, że to wolnorynkowcy, a to jednak komuchy.