Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Podejrzewam u siebie zaburzenia osobowości i nie wiem co robić. Wszystko zaczęło się, gdy zaczęłam jarac zioło. Po kilku razach moj umysł się bardzo otworzył i zaczęłam zauważać rzeczy, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Głównie dot. mojej osobowości. Zdałam sobie wtedy sprawe, ze przez całe życie miałam założoną ,,maskę”. Nigdy nie byłam i nie zachowywałam się jak prawdziwa ja. Zauważyłam, jak niepewna siebie i zakompleksiona jestem w głębi duszy, mimo ze na zewnetrz nigdy tego nie było widać. No i po tym wszystko zaczęło się #!$%@?. Całe moje życie opiera się na poczuciu wstydu i moim próbowaniu usunięcia tego poczucia, głównie przez udawanie bycia bardzo pewną siebie. Nie radze sobie ze wstydem, brakiem szacunku, upokorzeniem itd. Wywołuje u mnie to bardzo skrajne stany i przez to wszystkie moje relacje opierają sie na całkowitej próbie kontroli, gdy nie mogę kontrolować i przewidzieć, co druga osoba zrobi wobec mnie, dostaje wewnętrznie szału. Ciagle odczuwam pustkę, brak celowości, brak satysfakcji. Nie ważne co osiągnę, nigdy nie jestem zadowolona, bo zawsze mogłam zrobić więcej. Mam dosyć :/
No i mam 17 lat i boje się jak będzie w przyszłości, bo wyglada na to, ze tylko gorzej.

#psychiatria #zaburzeniaosobowosci #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
o i mam 17 lat i boje się jak będzie w przyszłości, bo wyglada na to, ze tylko gorzej.


@mirko_anonim: znam gostka, co po he he jaraniu ziola trafil do psychiatryka z silnymi psychozami,
Zalezy jak organizm teaguje na takie substancje. Twoj nie bardzo, wiec rzuc to w #!$%@? i zglos sie do jakiegos psychiatry/psychologa.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Koleżanko, napiszę Ci kilka zdań od serca, bo w pewien sposób poruszył mnie Twój wpis. Obecnie mam 25 lat ale w Twoim wieku miałam podobne rozkminy, bardzo wiele kompleksów i nawet nie tyle noszenie "maski", co brak pewności, kim ja w ogóle jestem i jak powinnam się zachowywać. Znam ten lęk, wstyd i niepewność. Dziś z perspektywy czasu wiem, że taka jest specyfika tych młodzieńczych lat. Twój charakter, cała osobowość,
  • Odpowiedz