Wpis z mikrobloga

nigdy nie miałam jakiejś wielkiej homofobii, ale przez to rozreklamowanie #pedalstwa i #gender zaczynam ją mieć.

Niech się pedalą jak są brzydcy i z-----i i nikt przeciwnej płci ich nie chce , ale no błagam... ile można żądać tolerancji, jeśli cały czas zgrywa się jakim to sie jest uciśnionym a tak naprawdę nic im się nie dzieje...

#rozkminyblondyny #homofobia
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gender tez jest wrodzone


@hurtwish: Najpierw powiedz mi, co rozumiesz przez słowo "gender".

tak mam z życia wzięty :)


Dowody anegdotyczne, takie silne. Naprawdę uważasz, że można sobie zmienić orientację na zasadzie "dziewczyny mnie nie chcą, to zacznę r----ć facetów"?
  • Odpowiedz
  • 1
@spatsi: ale masz ból d--y xD

Tak właśnie uważam i mam do tego pełne prawo :)

Gender to w moim mniemaniu wybór płci, owiany wielka tajemnicą jakiejś idiotyczne filozofii która w założeniach ma dzieciom ryc psyche
  • Odpowiedz
Tak właśnie uważam i mam do tego pełne prawo :)


@hurtwish: Pewnie, że masz. Tak samo jak każdy ma prawo uważać, że Ziemia jest płaska, mamy w końcu wolność.

Gender to w moim mniemaniu wybór płci, owiany wielka tajemnicą jakiejś idiotyczne filozofii która w założeniach ma dzieciom ryc psyche


A skąd taka opinia? Od wykopowych ekspertów od wszystkiego? ;] Trzymaj - nie wiem, czy jest sens Ci to dawać, ale
  • Odpowiedz
  • 1
@spatsi: mam inne źródła informacji prócz wykopkow uwierz. Dzięki za link, dla mnie i tak to wymysł jakichś p------------w i zdania nie zmienie chocbyscie wszyscy mieli ból d--y :) przykro mi, nie przekonasz mnie ze nauka dzieci w szkołach czy nawet przedszkolach według tego planu co chcą wprowadzić może stworzyć coś wartościowego i istotnego. Dla mnie to zwykle g---o ale ja się oczywiście nie znam bo jestem głupim różowym paskiem
  • Odpowiedz
dla mnie i tak to wymysł jakichś p------------w i zdania nie zmienie


Dla mnie to zwykle g---o ale ja się oczywiście nie znam


Nie mam więcej do powiedzemia
  • Odpowiedz