Wpis z mikrobloga

Poszukuję jakichś książek/blogów/kanałówYT z ktorych mogę nauczyć sie rzeczy typu budowanie wizerunku, PR, manipulacji, nlp i ogólnego wywierania wpływu na ludzi. Może być też taka która tlumaczy zachowania z punktu widzenia psychologii. Chętnie poczytałbym też o hierarchii w stadzie zwierząt i iak to tam wyglada. Generalnie chciałbym po prostu nauczyć sie być skutecznym w relacjach międzyludzkich.

Na ten moment znam tylko "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi". Polecacie coś innego?

#psychologia #nlp #pr #ksiazki #polityka #psychiatria
  • 12
  • Odpowiedz
@concordxxx: Jesteś już którąś osobą na mirko, która o to pyta po przeczytaniu tej konkretnej książki. Przeczytałeś jakieś szkodliwe #!$%@? pseudonaukowe, więc musisz zacząć od zera albo poniżej zera nawet.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemayu to po co sie udzielasz? Moją motywacją jest to żeby potrafić przekonac kogoś do tego co uważam że powinniśmy zrobić, a nie żeby gadać szczegóły i konkrety ale finalnie bez przebicia i możliwości realizacji moich koncepcji. Mowiac krótko - chcę umieć jak naklepiej sie sprzedać. A co do twojej gadki to wlasnie widać jak opłaca sie być szczerym. Napisalem szczery wpis i ludzie aż rwą sie do pomocy buahahaha. Weź chłopie
  • Odpowiedz
@concordxxx: jeśli chcesz nauczyć się technik efektywnego prowadzenia dyskusji i przekonywania osób do swoich racji to zacznij od "Erystyki" Schopenhauera.
  • Odpowiedz