Wpis z mikrobloga

#szkolna17 #kononowicz
A ja mam kontrowersyjną opinię - imo ten nowy menel który tam mieszka ma potencjał na jakieś dymy, na 100% jest lepszy od tych dwóch ostatnich kretynów, którzy mieszkali tam po Geremku, szkoda, że go szkolna zniszczy, kononowi bije na dekiel już ostro, oskarża go o całe zło tego świata, do tego przywołuje sąsiadkę którą przezywali "dziurawe pudło" czy "dziurawe wiadro" - dziwna korelacja z listem do redakcji w sprawie melesty .Lonia wspominała w liście, że bemben nie zna tej historii, fakt czytał ten list w radiu ładnych parę lat temu ale widać, że delbruck zrobił swoje i moim zdaniem jest to dostateczny dowód na to, że konon molestował swoją matkę. Do tego uroił sobie że ten nowy menel to jest jej syn, widać, że tabsy od Esa robią mu z mózgu strefę gazy po bombardowaniu fosforem. na jednym z ostatnich filmików widać, jak robaki po nim chodzą. Nie mogę się doczekać zimy. Dodajcie sobie rekordowy bembenizm, kolejnego menela-śmierdziela, napady psychozy, niespotykane lenistwo, zimne temperatury zachęcające do picia, mniej wizyt przyjaznych widzów, telefony związane z nieodśnieżonym chodnikiem i tak dalej... Już widzę lamenty, jak ten pener ucieknie w Styczniu bo tam nie wytrzyma i gdzieś zamarznie, Knurzysko nie bedzie odśnieżać i będą mandaciki przychodzić, do tego jego mania dogrzewania się i częste sny/mleczne stany i to może być przełomowa zima. Daj Boże pożar w domku drewnianym na nowy rok albo chociaż 800+ sypukcji na gwiazdkę
  • 3
@oleista_palma: Na dymy to nie bardzo, akurat, on nawet nie ogarnia co się wokół niego dzieje nawet, w tym bardzo majora przypomina, poza tym że jest chyba jeszcze większym warzywem, on dosłownie tylko tam gotuje, czy coś robi jak mu knur nakarze, a reszta czasu to wegatacja pod kocem. Ale tak wątek z tym jak bardzo już sobie knur nawymyślał na jego temat historii to dobry wątek. Tam już dosłowinie wszytko