Wpis z mikrobloga

Panowie! (powiedziane głosem Borka)

Wuja na tym poziomie, na równi z Panem Władysław Jerzym Engelem, który po milionach lat wprowadził nas na mistrzostwa świata, z Janasem co zdemolował grupę eliminacyjną na turniej w Niemczech, a także Beenhakkerem mającym skład węgla i papy dostał się na Euro (nie tym obecnym euro gdzie jadą wszyscy oprócz San-Marino) to jest delikatnie mówiąc lekkie XD Naturalnie każdy z wymienionych miał na koncie spektakularne porażki jak eliminacje do MŚ 2010, oraz występy w grupach na turniejach mistrzowskich, ale przypominam, że żaden z nich nie dysponował prime Lewandowskim i nie męczył buły dosłownie z każdym rywalem. Nie zapominajmy też o kombinacji alpeiskiej, jaką odwalał w Lidze Narodów. Imho Brzęczek powinien być na poziomie "Jaki był, taki był"

#reprezentacja #tetrycy #mecz
Pobierz KebabZostrymSosem - Panowie! (powiedziane głosem Borka)

Wuja na tym poziomie, na rów...
źródło: Zrzut ekranu 2023-10-11 103359
  • 7
@Lightcik: Dlatego Stefan "Doktor" Majewski za sprawą jacuzzi w wielkiej płycie jest niemożliwy do skategoryzowania, a nawet jeśli to można przyjąć narrację o niedopisanej historii "Mecz z Czechosłowacją mi nie wyszedł, ale na pewno bym lepiej przygotował reprezentację na Euro 2012" (w domyśle wyjście z grupy)
@KebabZostrymSosem: W sumie żałuję, że jeszcze nam nie działa to, że mogę samemu edytować tier liste na live, bo #!$%@?łbym osobną kategorię "hipotetyczny GOAT" - tutaj Stefan "gdyby dali pracować po Czechosłowacji" i Jerzy "ja na Euro to bym walnąl wszystkich". Do tego kategoria artefaktów pomocniczych - prochowiec Jerzego Władysława, jacuzzi doktora Stefana oraz asystent Skorża Maciej.